Archiwum: ból

ból

Alergia na trawy

Przykre to, kiedy wychodzi słońce, temperatura rośnie, pozostałości śniegu roztapiają się, a my, alergicy zaczynamy smarkać i generalnie dziwnie się czuć. Spacery czy porządki na świeżym powietrzu przyprawiają o ból głowy, katar i nieprzyjemne usposobienie, a my sobie dumamy i podziwiamy trochę z zawiścią tych ludzi, którym nie doskwiera alergia. No coż… pomimo tych ograniczeń nauczyliśmy się funkcjonować z tego typu przypadłością.

Słów kilka o leczeniu na własną rękę i ryzykiem jakie jest związane z dostępności medykamentów

Jeśli kogoś dopadnie jakaś nieprzewidziana choroba, to oczywistym jest, że ktoś taki będzie się chciał jej możliwie szybko pozbyć. Przeważnie nie interesuje go, że takie objawy są przeważnie zwiastunem schorzenia toczącego organizm i powinny przede wszystkim zmotywować do udania się do lekarza.

Leczenie urazówTwoje zdrowie w Twoich rękach

Każdy, kto uprawia jakikolwiek sport prędzej czy później dozna jakiegoś rodzaju kontuzji. Jest to właściwie nie do uniknięcia, ale nie powinno być powodem do rozpaczy. Mięśnie, stawy czy ścięgna czasami po prostu odmawiają działania. Czasem potrzebny jest zaledwie jeden niefortunny krok, żeby złapać kontuzję. To nie znaczy jednakże, że powinniśmy porzucić naszą pasję. Wystarczy tylko dobra diagnoza i odpowiednie leczenie. Nawet najostrożniejszy sportowiec to potwierdzi

.

Łóżka rehabilitacyjne i kule łokciowe to niejednokrotnie sprzęty, które pomagają schorowanym i starszym powrócić szybciej do formy

Ludzie po ciężkich incydentach i urazach często zostają przykuci do łóżka, czasowo lub na stałe. W wielu przypadkach także spotyka to osoby starsze i obłożnie chore. Myśl ta jest bardzo niemiła. Konieczność ćwiczeń i kupna specjalnego sprzętu to czasami jedyna szansa pomocy w takich przypadkach.