Archiwum: broda

broda

Co robią faceci, żeby dbać o brodę? Okazuje się, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie po prostu, ot tak. Sama się modeluje, wyczesuje i podcina. Oczywiście nie jest to prawdą. Co robią mężczyźni, żeby utrzymać ją w ryzach? Wygląda na to, że wykonują dość dużo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku przyrządów.

Kosmetyki stworzone specjalnie dla mężczyzn, dzięki którym pozbędziesz się podrażnień po goleniu i świetnie zadbasz o zarost i skórę twarzy

Dla wielu mężczyzn golenie to codzienna walka z podrażnieniami, dla innych to istny rytuał, dzięki któremu można zadbać o swój zarost jak również skórę twarzy. W obecnych czasach powstają firmy, które produkują kosmetyki jedynie dla mężczyzn jak również taki, które doskonale sprawdzają się do pielęgnowania zarostu.

Czy powiemy jak pielęgnować brodę?

Dobry wygląd to podstawa

Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że właściwy wizerunek może nam wiele ułatwić w życiu, a to oznacza, że wciąż musimy zadbać o idealną cerę, wspaniałe włosy, ale także powinniśmy dopilnować, by ewentualny zarost był czysty oraz ładnie przycięty. Tyczy to się szczególnie brody, która kiedy jest dłuższa, to ma szansę się okazać, że będzie się w nią zaplątywało jedzenie.