Archiwum: cellulit

cellulit

Poznaj sekretną broń na zmarszczki

Kwas hialuronowy to jeden z głównych i najskuteczniejszych składników wchodzących w skład kosmetyków, które mają jako swój cel spowolnić starzenie się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko niektóre z produktów opartych na bazie kwasu, które mają za zadanie spowolnić procesy starzenia się skóry.

Sprawdź, jakie zabiegi są ważne dla twojej urody.

Niejedna pani chciałaby wyglądać za każdym razem zniewalająco i świeżo. Nie jest to w rzeczywistości proste. Stały stres, zabieganie, tempo życia a także nierzadko standardowo brak pieniędzy powodują, że rzeczywiście duża grupa kobiet nie ma możliwości lub środków by odpowiednio o siebie zadbać. Należy jednak to zrobić! To nie jedynie kwestia tego, czy będzie się wyglądało ładnie czy nie, ale także lepszego nastroju.

Szampon przeciw wypadaniu włosów i kremy na cellulit.

Szmpon na wypadanie włosów z wyciągiem roślinnym to kosmetyk pielęgnacyjny, który dokładnie oczyszcza oraz wzmacnia włosy z tendencją do wypadania. Preparat wpływa na usprawnienie mikro krążenia w skórze głowy; powoduje, że włosy odzyskują witalność; stają się mocniejsze i stopniowo odzyskują gęstość. Szmpon na wypadanie włosów działa ochronnie i naprawczo na skórę głowy i włosy. Wyciąg z oliwek działa przeciw starzeniu na mieszki włosowe. Witamina H polepsza usytuowanie włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z cytrusa polepsza mikro krążenie w skórze głowy.