Archiwum: ciało

ciało

Jak odzyskać bardzo dobrą kondycję w trakcie urlopu?- cudowne właściwości wód termalnych

Podczas całego roku najczęściej nie znajdujemy zbyt wiele czasu, by dbać o swoje zdrowie albo urodę. Naszym życiem rządzi kariera oraz sprawy domowe. Codziennie wystawiamy się się na mnóstwo stresujących sytuacji, które sprawiają, że jesteśmy rozdrażnieni oraz nie możemy spać. To natomiast jest powodem naszego zmęczenia, które pragniemy zniwelować następnymi kubkami kawy. Nie daje to jednak oczekiwanego wyniku.

O włos za dużo

W czasie wakacyjnych urlopów, każda z nas pragnie profesjonalnie zająć się swoją urodą, by móc i pokazać swoje walory. Owszem, podczas letnich miesięcy mamy dużo więcej czasu i ochoty na zabiegi pielęgnacyjne. W końcu upały zachęcają do odsłaniania naszych wdzięków! Kłopot tkwi jednak w tym, że nie na każdy zabieg kosmetyczny możemy się zdecydować o tej porze roku…

Przeszczep tkanki tłuszczowej oraz profesjonalne zamykanie naczynek krwionośnych na nogach – zobacz ofertę

Lipotransfer to metoda kształtowania ciała, która polega na przeszczepie tkanki tłuszczowej z jednego miejsca do innego. Przeszczep tłuszczu użytkowany jest w medycynie estetycznej, a także w kosmetologii oraz cieszy się aktualnie ogromnie dużym zainteresowaniem. Plusem takiego zabiegu jest to, że stosuje się wyłącznie własną tkankę tłuszczową, wobec tego nie ma zagrożenia wystąpienia reakcji alergicznej czy też innych niepowodzeń.

Likwidujemy przepuklinę pachwinową? Bez obaw!

To zwyczajne, że coś tajemniczego zawsze budzi niepokój, coś nieco, o czym niedużo wiemy, bądź słyszymy plotki, które jeszcze bardziej napędzają bakcyla niepewności. Tak jest właśnie inaczej z wszelkimi zabiegami, wizytą w szpitalu. Trudno się dziwić, zdrowie mamy jedynie jedno, obawiamy się go zaprzepaścić, ale wiemy, że w przypadku kłopotów powinniśmy zdecydować się nawet na operację. Wielu przeznaczonych do zabiegu przepukliny pachwinowej zachowuje się tradycyjnie – nogi podcina im trwoga, a pot zalewa całe ciało. Bez strachu, ten operacja jest faktycznie niegroźny. Zresztą poczytajcie jak przebiega taka operacja.