Archiwum: ciuchy

ciuchy

Czy warto kupować kurtki puchowe i na jakie okazje wkładać tego typu okrycie

Każda niewiasta pragnie, aby stale w jej szafkach pojawiały się nowe ciuszki. Faceci takiego kłopotu raczej nie mają, ale raz na jakiś czas także i oni muszą odświeżyć swoją garderobę. Zbliżająca się zima jest wspaniałą okazją, aby udać się do sklepów odzieżowych. Oprócz kupna typowo zimowych akcesoriów, czyli: czapek, chust, rękawic czy kozaków, prawdziwa dama nie zawaha się wydać pieniędzy na porządne, ciepłe i nade wszystko modne, kurtki puchowe.

H&M – ubrania dla wszystkich

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są w sprzedaży już od niemalże 7 dekad. Co prawda w naszym kraju pierwszy butik tego skandynawskiego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dekadę temu, lecz reszta globu zdążyła się już przyzwyczaić do firmy. Pierwszy punkt handlowy H&M powstał zaledwie dwa lata po zakończeniu II WŚ. Na początku firma zwała się Hennes, co w języku jej założyciela, Szweda Perssona, oznaczało „dla niej”. Nazwa podpowiada, że wówczas w punktach sprzedawano tylko produkty kobiet.

Bądź trendy w nadchodzącym czasie i dobierz płaszcz do swojego stylu

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy zmierzyć się z zbliżającą się wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią po-odstawiajmy w ciemny kąt ciepłe ciuchy i otwórzmy się na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Nim jednak przyjdzie nam wskoczyć w szorty i dopasować do tego bluzki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Internetowe sklepy z odzieżą

W obecnych czasach sporo rzeczy możemy zakupić bez wychodzenia z domu. Jest to przystępna i bardzo prosta metoda dokonywania zakupów. W Internecie można odnaleźć sporo fascynujących rzeczy, których cena niejednokrotnie jest zdecydowanie niższa niźli oferowana w normalnych sklepach. Jest to wywołane między innymi tym, że sklepy tego typu nie muszą wynajmować powierzchni sklepowych.

Czas zmienić styl!

Przedwiośnie to czas, by przedsięwziąć nowe porządki w szafie z ubraniami. Na bank masz na półkach ciuchy, których już nie zakładasz. Czasami powodem jest to, że po prostu te ubrania już na ciebie nie pasują. Zdarza się, że odzież nie jest już dla ciebie ładna. Jeśli ubrania, które zamierzasz usunąć z półek, są w dobrej kondycji, nie dawaj ich do kubła na śmieci.