Archiwum: depilacja

depilacja

Czym się różni laser od IPL

Fotodepilacja polega na zniszczeniu cebulki włosa przy pomocy wiązki światła wydzielanej przez głowicę odpowiedniego przyrządu. Światło słoneczne to promieniowanie elektromagnetyczne. Podobne promieniowanie, jednakże o trochę innej długości fali prześwietla nasze uszkodzone kończyny, podgrzewa posiłki a także umożliwia słuchanie najnowszych radiowych hitów.

Popularne]Polecane zabiegi kosmetyczne – dlaczego warto.

Zakłady kosmetyczne pękają w szwach. Niekiedy z najdrobniejszym detalami dotyczącymi poprawy naszej skóry, ciała, paznokci udajemy się do speców. Epilacja, czy oczyszczanie twarzy to najbardziej popularne w dzisiejszych czasach zabiegi. Właściwie każdy z nas, choć raz już z tego skorzystał. Pod lupę poddamy również nadpotliwość jako problem dzisiejszych czasów.

Goodbye … owłosienie!

Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.