Archiwum: depilacja

depilacja

Czym się różni laser od IPL

Fotodepilacja to zniszczenie cebulki włosa przy pomocy wiązki światła wysyłanej przez głowicę odpowiedniego urządzenia. Światło słoneczne to promieniowanie elektromagnetyczne. Podobne promieniowanie, jednak o troszkę innej rozciągłości fali prześwietla nasze uszkodzone nogi, podgrzewa posiłki jak też umożliwia słuchanie najnowszych radiowych hitów.

Goodbye … owłosienie!

Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Popularne]Polecane zabiegi kosmetyczne – dlaczego warto.

Zakłady kosmetyczne pękają w szwach. Niekiedy z najdrobniejszym detalami dotyczącymi poprawy naszej skóry, ciała, paznokci udajemy się do speców. Epilacja, czy oczyszczanie twarzy to najbardziej popularne w dzisiejszych czasach zabiegi. Właściwie każdy z nas, choć raz już z tego skorzystał. Pod lupę poddamy również nadpotliwość jako problem dzisiejszych czasów.