Archiwum: doktor

doktor

Czy na nietrzymanie moczu leczenie mamy szansę zastosować?

Jeśli przeszkadza nam grypa, albo bolą nas plecy, nie mamy kłopotów żeby iść do lekarza. Opowiadamy mu co nam zawadza, co konkretnie staje się z naszym ciałem. Istnieją jednakże takie przypadłości, przy których sami przed sobą kłamiemy, że nie ma trudu, próbujemy nie zauważać, że w czasie kichania, kaszlu czy głośnego śmiechu na naszej bieliźnie pojawiają się mokre plamy, zakładamy wkładki i udajemy, że nic się nie dzieje.

Poszukujemy solidnego urządzenia medycznego

Ten człowiek, który myśli, że w naszym życiu jest coś istotniejszego, aniżeli po prostu zdrowie, jest w bardzo dużym błędzie. Gdy jesteśmy chorzy, nie możemy cieszyć się swoim życiem. I dlatego trzeba dbać o siebie – tak czy siak sporo zależy od naszych genów, środowiska w którym żyjemy, ale tak czy siak niesamowicie ważne jest to, aby nie uważać, iż twierdzenia doktorów, którzy nawołują społeczeństwo do zadbania o siebie, są wyłącznie komunałami.

Czym jest astygmatyzm i czy wadę tą wolno usunąć?

Astygmatyzm to jedna z bardziej pospolitych wad wzroku, jaka dotyka multum ludzi, zarówno starszych, jak również młodszych. Śladów astygmatyzmu jest wiele, między innymi jednostki cierpiące na tą wadę wzroku mają trudności w widzeniu z daleka oraz bliska, w wielu przypadkach odczuwają bóle głowy, mrużą oczy, oraz także znacznie częściej mrugają.