Archiwum: figura

figura

Paski – kochamy czy nie cierpimy?

W tym sezonie zostałyśmy dosłownie obsypane paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor albo w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Entuzjastek takich zestawów jest zapewne tyle samo, co przeciwniczek – te uważają, że paski poszerzają i zakłócają proporcje sylwetki.

Jak zachować młody i piękny wygląd?

Z pewnością nie pragniemy w tym tekście nikogo nakłaniać na kąpiele w kozim mleku, tak jak to robiła legendarna Kleopatra. Nie pochwalamy też morderczych skłonności Krwawej Hrabiny, bliskiej krewnej Stefana Batorego, która według rozmaitych przekazów zagwarantowała sobie wspaniałą urodę dzięki krwi swoich poddanych… W naszym świecie znajdą się bardziej humanitarne sposoby, by zachować swój młodzieńczy wygląd na wiele lat.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze koncepcji, jak zgubić parę zbędnych kilogramów latem lub poszukujesz atrakcyjnych ofert wyjazdów. Wybierz wczasy z dietą owocowo-warzywną

Okres letni, to nie wyłącznie wysokie temperatury, plażowiska, czas urlopów, spokojne wieczory i długie przechadzki. Ładna aura to nade wszystko sposobność do pokazywania figury Poczynamy nosić skąpe ubrania, rozpoczyna się trend na kostiumy plażowe, bikini, króciutkie spodenki, różnobarwne sukienki.