Archiwum: figura

figura

Dopasuj styl do sylwetki – Moda męska – dopasuj styl do swojej figury

Moda to, wbrew powszechnej opinii, zainteresowanie nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Także mężczyźni obracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w poczytnych magazynach oraz w internecie pojawia się mnóstwo porad, które pozawalają panom poznać typy sylwetek męskich i dopasować najlepszy ubiór.

Jak zachować młody i piękny wygląd?

Na pewno nie będziemy w tym tekście nikogo namawiać na kąpiele w kozim mleku, tak jak to czynił piękna Kleopatra. Nie pochwalamy także okrutnych nawyków Krwawej Hrabiny, siostrzenicy Stefana Batorego, która według rozmaitych przekazów zapewniła sobie wspaniałą urodę dzięki krwi swych poddanych… We współczesnym świecie istnieją bardziej humanitarne rozwiązania, aby utrzymać swój młodzieńczy wygląd na wiele lat.

Wiosna, okres kiedy zaczynamy głowić się o tym jak zrzucić zbyteczne kilogramy oraz o tym jak wrócić do formy.

Często chodzenie na siłownię, czy też zdrowa dieta nie wystarczą, ponieważ mamy predyspozycje genetyczne, które uniemożliwiają nam idealną figurę. Robi się ciepło, chcemy wyglądać i czuć się dobrze. W jaki sposób osiągnąć uprawnioną figurę w szybkim czasie? Interwencja bikini, czyli jak wcisnąć się w doskonały strój kąpielowy, zakładanie lżejszych ciuchów, a do wolnego pozostało coraz ociupinę czasu.

Ginekologia estetyczna cieszy się coraz większą popularnością

Przyjęło się uważać, że ginekologia jest tym działem medycyny, który dba jedynie o kobiece zdrowie. I rzeczywiście, niedawno priorytetowym zadaniem ginekologa było kontrolowanie dróg rozrodczych i piersi bądź kontrolowanie rozwoju ciąży. Dziś jednakże, kiedy tak ogromny nacisk kładzie się na atrakcyjność wizualną, kwestie estetyczne stają się dużo ważniejsze również w przypadku ginekologii. Powstał nawet nowy trend, czyli ginekologia estetyczna, która trudni się modelowaniem stref intymnych kobiety. Sporo osób nie jest zadowolonych z tego, jak wyglądają te miejsca, mają w tej kwestii kompleksy, mimo że widuje je tylko partner.