Archiwum: figura

figura

Człowiek jest istotą, która od zawsze podąża do perfekcji.Ogromne znaczenie ma wygląd. To nasza pierwsza wizytówka i to jak się prezentujemy tak widzą nas inni.

Współcześnie wyjątkowym i właściwym kanonem piękna jest szczupła i wysportowana figura. Jesteśmy uświadamiani w tym fakcie, że jeśli nie wyglądamy jak gwiazdy filmowe-nieskazitelnie i bez żadnych defektów to znak, że powinniśmy coś z tym zrobić. To grupowe pościg do osiągnięcia piękna rewelacyjnie widać w statystykach oddziałów chirurgii korekcyjnej. Pacjenci poddają się dużej liczbie zabiegom, aby ulepszyć swoją aparycję.

Jak zachować młody i piękny wygląd?

Na pewno nie będziemy w tym tekście nikogo nakłaniać na kąpanie się w kozim mleku, tak jak to praktykowała królowa Kleopatra. Nie pochwalamy również demonicznych zapędów Krwawej Hrabiny, bliskiej krewnej Stefana Batorego, która według rozmaitych przekazów zagwarantowała sobie wspaniałą urodę dzięki krwi swoich poddanych… We współczesnym świecie są bardziej cywilizowane sposoby, by zachować swój młodzieńczy wygląd na wiele lat.

Dopasuj styl do sylwetki – Moda męska – dopasuj styl do swojej figury

Moda to, wbrew powszechnej opinii, zainteresowanie nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Także mężczyźni obracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w poczytnych magazynach oraz w internecie pojawia się mnóstwo porad, które pozawalają panom poznać typy sylwetek męskich i dopasować najlepszy ubiór.