Archiwum: figura

figura

Jeżeli nie posiadasz jeszcze koncepcji, jak zgubić parę zbędnych kilogramów latem lub poszukujesz atrakcyjnych ofert wyjazdów. Wybierz wczasy z dietą owocowo-warzywną

Okres letni, to nie wyłącznie wysokie temperatury, plażowiska, czas urlopów, spokojne wieczory i długie przechadzki. Ładna aura to nade wszystko sposobność do pokazywania figury Poczynamy nosić skąpe ubrania, rozpoczyna się trend na kostiumy plażowe, bikini, króciutkie spodenki, różnobarwne sukienki.

Jak zachować młody i piękny wygląd?

Z pewnością nie będziemy w tym tekście nikogo namawiać na kąpiel w kozim mleku, tak jak to czynił legendarna Kleopatra. Nie popieramy również okrutnych skłonności Krwawej Hrabiny, siostrzenicy Stefana Batorego, która według rozmaitych przekazów zapewniła sobie wspaniałą urodę dzięki krwi swych poddanych… W dzisiejszym świecie znajdą się bardziej cywilizowane sposoby, aby utrzymać swój piękny wygląd na długie lata.

Zabiegi, które zdecydowanie poprawią stan naszego ciała.

Obecnie trwa moda na zdrowy tryb życia i nie chodzi tu wyłącznie o zblinasowaną dietę, ale również i o to jak się prezentujemy. Sprawia to, że coraz częściej i bardziej zwracamy wagę do tego jak wygląda nasze ciało i gdy zauważamy jakiekolwiek wady, pragniemy je usunąć. Nakłada się na to także nadchodzące lato, czyli okres kiedy pokazujemy więcej ciała, dlatego ten szał na to, aby w jak najkrótszym czasie naprawić to, co postrzegamy za wadliwe.