Archiwum: gabinety

gabinety

Stosowny asortyment kosmetyczny – podstawa każdego salonu urody

Prezencja stał się w dzisiejszych czasach nadzwyczaj istotnym elementem, do którego przykładamy sporo uwagi co dzień. W szczególności tyczy się to pań, którym zależy na ładnym prezentowaniu się przed innymi ludźmi. Są zatem w stanie oddać rzeczywiście mnóstwo czasu codziennie, żeby rzeczywiście pozytywnie się czuć w swoim wyglądzie.

Jakiego rodzaju wymogi powinien spełniać każdy z gabinetów lekarskich? Jakie są główne wytyczne?

Pomieszczenia, jakie przeznacza się na gabinet lekarski, jak również takie służące po prostu do opieki zdrowotnej powinny spełniać surowe wymagania sanitarne, lecz także lokalowe. Z powodu ich specyfiki oraz przeznaczenia, muszą charakteryzować się na pewno najwyższym poziomem higieny. Główne wymagania dla tego typu nieruchomości użytkowych, jakie są przeznaczone na gabinety funkcjonujące w obrębie NZOZ umieszczone są w zarządzeniu Ministra Zdrowia z datą 10 listopada 2006 roku w dziedzinie wymagań, którym powinny odpowiadać pod względem fachowym i sanitarnym różnorodne pomieszczenia i sprzętu zakładu świadczącego opiekę zdrowotną.

Dla kogo SPA?

Jednym ze skutecznych i najbardziej przyjemnych metod na ucieczkę przed jesienną depresją może być przebywanie w ośrodku SPA. Moda na zadbane ciało staje się w naszym kraju coraz to bardziej popularna, co wykorzystują tak zwane farmy piękności, których oferta może nasycić nawet najbardziej wybrednego klienta.