Archiwum: Krem pod oczy

Krem pod oczy

Poznaj sekretną broń na zmarszczki

Kwas hialuronowy to jeden z głównych i najskuteczniejszych składników wchodzących w skład kosmetyków, które mają jako swój cel spowolnić starzenie się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko niektóre z produktów opartych na bazie kwasu, które mają za zadanie spowolnić procesy starzenia się skóry.

Co Twoja dziewczyna nosi w kosmetyczce?

Kobiety ogromnie lubią dobrze wyglądać. Nie bez przyczyny określa się je mianem płci pięknej. Z tej przyczyny częściej aniżeli panowie aplikują środki naprawiające zdrowie i urodę. Damska kosmetyczka pełna jest przeróżnych środków, które przyprawiają ich współmałżonków o zawroty głowy.

Piękno od pszczół

logotyp

Autor: Nantes
Źródło: http://www.nantes.pl
Zwiększenie sprawności fizycznej – to tylko jedna z wielu właściwości mleczka pszczelego. Royal Jelly czyli królewski dar, daje królowej pszczół ogromną witalność. W ten sam sposób działa na naszą skórę. Mleczko pszczele jest stosowane w kosmetologii jako preparat antybakteryjny, dlatego polecamy krem przeciwzmarszczkowy firmy Nantes.

Przygotujmy się na wiosnę – polecane kosmetyki

Po długim czasie oczekiwania przyszła do nas wiosna. Wyczekiwaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z radością zrzuciliśmy do opasłej komody puchowe kurtki i ciepłe kozaczki. W końcu jesteśmy w stanie obnażyć troszeczkę ciałka. Jednak zanim to wykonamy, musimy trochę o nie się zatroszczyć. Po długotrwałej i wyjątkowo zachmurzonym okresie zimowym nasza skóra jest przemęczona i szarawa.