Archiwum: lekarze

lekarze

Ułatw sobie życie – czyli suplementy diety dla mężczyzny.

Zaburzenia erekcji zdarzają się, co piątemu facetowi po 40tym roku życia. I niestety jest to coraz bardziej powszechne zjawisko. Gorzej, gdy dotyka to mężczyznom zdawałoby się w sile wieku, a seks zamiast sprawiać przyjemność staje się przyczyną dodatkowych niedogodności. Bez względu na wiek, przypadłość ta sprawia, że mężczyzna traci radość życia, staje się sfrustrowany.

Lekarz onkolog w Gdańsku

Każdy musi zatroszczyć się o własne samopoczucie. W dzisiejszych czasach każdy narażony jest na dolegliwości nowotworowe. Niekiedy bardzo niepozorne objawy mogą być źródłem tragedii. Wskazane jest zatem regularnie chodzić na badania do onkologa. Wybór medyka nie należy do najprostszych, z tej przyczyny wypada dobrze zorientować się w tematyce osiągalnych specjalistów.

Autoklawy – czym są?

Na początek odpowiadamy na zagadkę w tytule tekstu – autoklawy klasy b to sprzęty służące do sterylizacji różnych instrumentów. Przenieśmy się teraz do nieciekawej przeszłości naszego świata, kiedy w szpitalach nie funkcjonowały jeszcze autoklawy medyczne. Warto wiedzieć, że dawniejszy człowiek żył niezwykle krótko. Modelowy mieszkaniec starej Europy dożywał najczęściej 40 roku życia, staruszkowie byłi dużą rzadkością.