Archiwum: Mężczyźni

Mężczyźni

Współczesny pan powinien troszczyć się o swój ubiór

Parę lat do tyłu panowie prawie w ogóle nie przejmowali się tym, co noszą. Analizując sytuację, teraz tendencja ta podlega znacznej odmianie. Jest możliwość spostrzec, iż mężczyźni bardziej o siebie się troszczą. Interesuje ich branża modowa i jest dla nich ważne, żeby przy każdej okazji prezentować się idealnie. Przede wszystkim dotyka to mężczyzn młodych a także tych, o których styl ubioru dbają towarzyszki życia.

Preparaty na poprawę libido

Libido – określeniem tym określa się popęd płciowy, czyli gotowość i chęć do współżycia płciowego. Poziom libido zależy od wielu czynników, takich jak płeć, wiek czy prowadzony tryb życia. Na popęd seksualny wpływają zarówno czynniki fizyczne, jak i psychiczne. Zbyt niski poziom libido jest zaburzeniem, dotykającym coraz większą rzeszę ludzi. Dotyczy w takim samym stopniu jednej i drugiej płci.

Co robią faceci, żeby dbać o brodę? Okazuje się, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie po prostu, ot tak. Sama się modeluje, wyczesuje i podcina. Oczywiście nie jest to prawdą. Co robią mężczyźni, żeby utrzymać ją w ryzach? Wygląda na to, że wykonują dość dużo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku przyrządów.