Archiwum: naskórek

naskórek

Poznaj sekretną broń na zmarszczki

Kwas hialuronowy to jeden z głównych i najskuteczniejszych składników wchodzących w skład kosmetyków, które mają jako swój cel spowolnić starzenie się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko niektóre z produktów opartych na bazie kwasu, które mają za zadanie spowolnić procesy starzenia się skóry.

Korygujące zabiegi dermatologiczne

Aktualnie jest ogrom możliwości, żeby skorygować niedoskonałości naszej urody. Medycyna estetyczna rozwija się bardzo szybkim tempem i zapewnia nam wiele wszelkiego typu zabiegów pozwalających poprawić stan skóry, usunąć wszelkiego typu defekty albo zmienić to co się nam nie podoba. Zabiegi te są dość kosztowne, ale nie mają zazwyczaj zaporowych cen i można sobie na nie pozwolić.

SOS skórze po wypoczynku

Urlopy za nami. Po słonecznym leżeniu na nadmorskich plażach pozostały zapiaszczone ubrania, filmiki i pamiątki. Zebrane muszelki, pocztówki, ręczniki. I opalenizna. Wiele dam lubi swój brązowy odcień ciała, który trafnie komponuje się z brązowymi oczami. Jednak trzeba także mieć na uwadze, że opalanie dla naskórka wcale takie korzystne nie jest, dlatego sięgaj po kwas hialuronowy, który jest w dobrych kosmetykach.

W jaki sposób najskuteczniej pozbyć się trądziku i cieszyć się gładką skórą?

Nawracający trądzik jest wyjątkowo nieprzyjemnym problemem. Nie tylko spędza sen z powiek nastolatkom, ale także wywołuje nieestetyczne blizny. Jak można się pożegnać z tym problemem już na zawsze? Leczenie trądziku to długi proces, ale szczęśliwie nie misja skazana na porażkę. Najlepiej jednak nie poddawać naskórka eksperymentom, a bez zwłoki wybrać się na wizytę do dermatologa.