Archiwum: naskórek

naskórek

SOS skórze po wypoczynku

Wakacje się skończyły. Po upalnym lenistwie na bałtyckich plażach pozostały zapiaszczone ubrania, filmiki i pamiątki. Zebrane muszelki, pocztówki, koszulki. I opalenizna. Dużo dam uwielbia swój czekoladowy odcień ciała, który celnie dogaduje się z ciemnymi oczami. Jednak trzeba także mieć na uwadze, że słońce dla skóry wcale takie dobre nie jest, dlatego używaj kwas hialuronowy, który jest w profesjonalnych kosmetykach.

Korygujące zabiegi dermatologiczne

W naszych czasach mamy mnóstwo rozwiązań, żeby poprawić defekty naszej urody. Medycyna estetyczna postępuje bardzo szybko i proponuje nam wiele wszelkiego typu zabiegów pozwalających poprawić stan skóry, usunąć różnego rodzaju defekty oraz poprawić to i owo. Zabiegi tego typu są dość drogie, ale nie mają zazwyczaj zaporowych cen i można sobie na nie pozwolić.

Poznaj sekretną broń na zmarszczki

Kwas hialuronowy to jeden z głównych i najskuteczniejszych składników wchodzących w skład kosmetyków, które mają jako swój cel spowolnić starzenie się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko niektóre z produktów opartych na bazie kwasu, które mają za zadanie spowolnić procesy starzenia się skóry.

W jaki sposób najskuteczniej pozbyć się trądziku i cieszyć się gładką skórą?

Nawracający trądzik jest wyjątkowo nieprzyjemnym problemem. Nie tylko spędza sen z powiek nastolatkom, ale także wywołuje nieestetyczne blizny. Jak można się pożegnać z tym problemem już na zawsze? Leczenie trądziku to długi proces, ale szczęśliwie nie misja skazana na porażkę. Najlepiej jednak nie poddawać naskórka eksperymentom, a bez zwłoki wybrać się na wizytę do dermatologa.