Archiwum: oczy

oczy

Zabiegi pielęgnacyjne, jakie pomagają zadbać o urodę

Każdy z nas pragnie wyglądać i czuć się dobrze. Często zależne jest to od tego, jak dobrze potrafimy dbać o własne ciało i jego wygląd, więc zdecydowanie warto trochę postarać się w tym zakresie. Mamy możliwość oczywiście podchodzić do tego na różne sposoby, a każdy z nas może zdecydować się na ten, który będzie dla niego najodpowiedniejszy.

Czym jest starczowzroczność i jak dużo kosztuje witrektomia?

Starczowzroczność, inaczej zatytułowana również prezbiopią, nie jest wadą wzroku ani schorzeniem. Jest to dolegliwość, jaka pojawia się u każdego wspólnie z wiekiem i procesem starzenia. Starczowzroczność jest więc bezwarunkowo naturalnym stanem, który pojawia się w większości wypadków u osób mniej więcej 40 roku życia lub również później.

Zdrowe soki to podstawa świetnego samopoczucia

Witaminy to zdrowie – o tym wie raczej każdy, kto troszczy się o kondycję, czy dobrą sylwetkę. Źródłem witamin są oczywiście warzywa oraz owoce. Prawdziwą bombą witaminową będzie chociażby sok z karczocha, który dostarczy wielu potrzebnych dla organizmu składników. Przykłady można mnożyć. Dość ważną sprawą, o jakiej informują spece od zdrowego odżywiania jest to, aby korzystać z owoców sezonowych. One są najzdrowsze, mają bardzo mało chemii oraz różnego rodzaju konserwantów. Dużo lepsza w czerwcu okaże się świeża truskawka z polskiego pola niż pomarańcza, która zostanie przetransportowana z innego kontynentu.