Archiwum: pielęgnacja

pielęgnacja

Szampon bez bez substancji wysuszających? Nie ma sprawy! Rynek kosmetyków azjatyckich stoi otworem!

Od paru lat w Polsce wykreował się nowy trend. Dziewczyny nabywają azjatyckie kosmetyki. Skąd to się wzięło? Rzecz jasna z krajów azjatyckich. Jak doskonale wiadomo Azjaci nie posiadają większych kłopotów za skórą, co głównie wynika z ich diety. Niemniej jednak produkty, których używają pozwalają na zachowanie aksamitnej skóry przez długie lata.

Jak odpowiednio o siebie zatroszczyć nie tylko na wiosnę? Mały poradnik

Jeśli skończyłaś już czterdziestkę, oczywiście zauważyłaś, iż skóra Twej twarzy nie jest już tak piękna jak kiedyś. Niestety nasze ciało po dwudziestym piątym roku życia przestaje produkować kolagen, który jest odpowiedzialny za elastyczność Twojej skóry. Niestety procesu tego nie można zatrzymać, jednakże na pewno możesz go skutecznie opóźniać. Jak? Zobacz w naszym poradniku!

Preparaty kosmetyczne do golenia to dobry pomysł na podarek, lecz tylko w przypadku świetnych firm

Na pewno mnóstwo kobiet potwierdzi, że nie tak łatwo jest obmyślić oryginalny i interesujący prezent dla mężczyzny. W dawaniu podarunków rozchodzi się przecież o to, żeby osoba obdarowana była naprawdę zadowolona, a darowana rzecz rzeczywiście się przydała i spodobała się.

Z myślą o fryzjerach, sklepy fryzjerskie

Dziś każdy dba o siebie bardziej. Pojawiła się moda na to, by ładnie wyglądać, ale nie chodzi tu tylko o powierzchowne sprawy. Chodzi o to, żeby rzeczywiście o siebie zadbać. Warto pomyśleć o tym, by pamiętać o ćwiczeniach, właściwym odżywianiu i o pielęgnacji przy pomocy różnego typu balsamów, peelingów, pianek itp.. Z tego też powodu marki, które zajmują się różnymi etapami pielęgnacji wyszły naprzeciw oczekiwaniom klienta. Firma alfaparf, która przez sporą część osób jest kojarzona z zabiegami fryzjerskimi poza tym, że jest w stanie zadbać o nasze włosy, może też pomóc nam w dbaniu o naszą skórę.