Archiwum: pieniądze

pieniądze

Kilka słów dotyczących NLP

Pomimo, iż niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta czy specjalista w zakresie marketingu słyszał o NLP to wciąż pozostaje ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Gdyż słysząc takie ogólniki jak: „To są czary mary” niewielu spośród nich poświęciło swój czas i pieniądze, aby lepiej zrozumieć techniki NLP. Lecz czyż nie jest tak, że przed tym jak wydamy opinię powinniśmy, najpierw poznać zagadnienie? Zwłaszcza, jeżeli może okazać się na prawdę pomocne.

Jeśli chcemy zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, pamiętajmy, że tenisówki dla dzieci czy damską odzież możemy zakupić w internecie

Wielu ludzi sądzi, że chociażby damska odzież zakupywana przez internet nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ po fakcie może okazać się niekorzystnym zakupem. Chodzi przede wszystkim o takie niedogodności, jak niedopasowany rozmiar, czy nieadekwatny do przedstawionego w sklepie online produkt (niezgodność koloru czy z kolei nie taki wzór jak w katalogu). Oczywiście zdarzają się tego typu sytuacje, niemniej stanowią one margines w zestawieniu z rosnącą sprzedażą online artykułów tego typu.