Archiwum: płaszcz

płaszcz

Wybór odpowiedniej dzianiny

W dzisiejszych czasach każdy stara się zaskakiwać. Zwłaszcza, jeśli chodzi o modę. Ale prawda jest taka, że wszyscy są powtarzalni, większość idei została już dawniej wykorzystana, a obecnie po prostu są one łączone w inny sposób. To nic złego, bo trudno o coś nowego w modzie. Ważna jest świeżość i próba bycia kreatywnym. Jednak, jeśli chodzi o dzianiny, które sprawdzą się idealnie przy normalnych stylizacjach, to należy pamiętać, że świetna na sto procent będzie dzianina wełniana.

Top secret, czyli płaszcz do zadań specjalnych

W sezonie wiosna 2013 sklep top secret postawił na elegancję z pieprzem. Jeżeli szukamy standardowych ubrań w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są dobrym wyborem. Jak sama nazwa firmy wskazuje, proponowane stylizacje są zdecydowanie do misji specjalnych. Płaszcz nie musi być pospolity, co więcej projektanci nie korzystają z prostych rozwiązań tworząc parę podobnych wykrojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innego trendu, co pozwala dobrać płaszcz do swojego stylu.

Sprawdź co w trawie piszczy czyli płaszcze na wiosnę.

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy uporać się z przychodzącą wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią po-odstawiajmy w ciemny kąt ciepłe ubrania i otwórzmy się na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w szorty i dopasować do tego koszulki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale zwiewnych płaszczach, które będą idealne do wiosennych spacerów po parku.