Archiwum: płaszcz

płaszcz

Jesienne uaktualnienie garderoby damskiej oraz dziecięcej – czekają Cię niespodzianki

Jesień to ogromnie zdradliwa oraz zmienna pora roku. Jednego dnia zdoła być ładna, słoneczna pogoda, jaka aż zachęca do spacerowania w ciepłych promieniach słonecznych, natomiast drugiego z pochmurnego nieba może spadać zimny, nieprzyjemny deszcz. Powinno się więc dobrze przygotować się na nadchodzącą jesień i odświeżyć swoją garderobę.

Wybór odpowiedniej dzianiny

W dzisiejszych czasach każdy stara się zaskakiwać. Zwłaszcza, jeśli chodzi o modę. Ale prawda jest taka, że wszyscy są powtarzalni, większość idei została już dawniej wykorzystana, a obecnie po prostu są one łączone w inny sposób. To nic złego, bo trudno o coś nowego w modzie. Ważna jest świeżość i próba bycia kreatywnym. Jednak, jeśli chodzi o dzianiny, które sprawdzą się idealnie przy normalnych stylizacjach, to należy pamiętać, że świetna na sto procent będzie dzianina wełniana.

Top secret, czyli płaszcz do zadań specjalnych

W sezonie wiosna 2013 sklep top secret postawił na elegancję z pieprzem. Jeżeli szukamy standardowych ubrań w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są dobrym wyborem. Jak sama nazwa firmy wskazuje, proponowane stylizacje są zdecydowanie do misji specjalnych. Płaszcz nie musi być pospolity, co więcej projektanci nie korzystają z prostych rozwiązań tworząc parę podobnych wykrojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innego trendu, co pozwala dobrać płaszcz do swojego stylu.