Archiwum: podrażnienia

podrażnienia

SOS skórze po wypoczynku

Wakacje się skończyły. Po upalnym lenistwie na bałtyckich plażach pozostały zapiaszczone ubrania, filmiki i pamiątki. Zebrane muszelki, pocztówki, koszulki. I opalenizna. Dużo dam uwielbia swój czekoladowy odcień ciała, który celnie dogaduje się z ciemnymi oczami. Jednak trzeba także mieć na uwadze, że słońce dla skóry wcale takie dobre nie jest, dlatego używaj kwas hialuronowy, który jest w profesjonalnych kosmetykach.

Wykwintne preparaty dla mężczyzn od niemieckiej firmy Dovo Razors

Dovo Razors to znana firma kosmetyków dla mężczyzn, jakie charakteryzują się niezmiernie dobrą jakością. Jeśli więc poszukujesz markowych, profesjonalnych i efektywnych kosmetyków, to artykuły dovo razors niewątpliwie okażą się dla Ciebie wyborne. Ta niemiecka marka już przeszło 100 lat oferuje kosmetyki do golenia dla prawdziwych mężczyzn wespół z profesjonalnymi akcesoriami, takimi jak brzytwy do golenia, pędzle do golenia, nożyce do skracania włosków w nosie i multum innych. Wybór tej firmy jest istotnie duży, jeżeli więc poszukujesz markowych kosmetyków do golenia – tu bezsprzecznie je odszukasz.

Najlepsze kosmetyki do golenia dla mężczyzn, czyli pianki oraz żele – poznaj modne preparaty

Pianki, kremy i żele do golenia to konieczne kosmetyki dla wszelkiego mężczyzny. Golenie zarostu nie zawsze jest łatwe, często wiąże się z mnogimi podrażnieniami albo pieczeniem skóry. Niemniej jednak wolno tego uniknąć. Jak? Dzięki regularnemu wykorzystywaniu dobrych kosmetyków do golenia – pianek, kremów i żeli od polecanych, promowanych producentów.

Jak pielęgnować swoją skórę? Parę praktycznych porad dla mężczyzn.

Przeświadczenie, że troska o to jak wyglądamy jest mało męska, na szczęście już dawno przeszło do historii. Jakie kosmetyki i akcesoria mogą wybierać mężczyźni, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew obiegowej opinii nie tylko panie potrzebują pielęgnacji delikatnej skóry na buzi. Regularnie golenie i warunki klimatyczne powodują podrażnienia i suchość cery. Żeby temu przeciwdziałać, warto sięgnąć po profesjonalne kremy męskie. Systematycznie stosowane, skutecznie odżywią cerę i nadadzą jej blask.