Archiwum: podrażnienia

podrażnienia

SOS skórze po wypoczynku

Urlopy za nami. Po słonecznym leżeniu na nadmorskich plażach pozostały zapiaszczone ubrania, filmiki i pamiątki. Zebrane muszelki, pocztówki, ręczniki. I opalenizna. Wiele dam lubi swój brązowy odcień ciała, który trafnie komponuje się z brązowymi oczami. Jednak trzeba także mieć na uwadze, że opalanie dla naskórka wcale takie korzystne nie jest, dlatego sięgaj po kwas hialuronowy, który jest w dobrych kosmetykach.

Najlepsze kosmetyki do golenia dla mężczyzn, czyli pianki oraz żele – poznaj modne preparaty

Pianki, kremy i żele do golenia to konieczne kosmetyki dla wszelkiego mężczyzny. Golenie zarostu nie zawsze jest łatwe, często wiąże się z mnogimi podrażnieniami albo pieczeniem skóry. Niemniej jednak wolno tego uniknąć. Jak? Dzięki regularnemu wykorzystywaniu dobrych kosmetyków do golenia – pianek, kremów i żeli od polecanych, promowanych producentów.

Wykwintne preparaty dla mężczyzn od niemieckiej firmy Dovo Razors

Dovo Razors to znana marka kosmetyków dla mężczyzn, które cechują się niesłychanie dobrą jakością. Jeżeli więc wyszukujesz markowych, profesjonalnych i wydajnych kosmetyków, to towary dovo razors bezsprzecznie okażą się dla Ciebie wyśmienite. Ta niemiecka firma już ponad 100 lat oferuje kosmetyki do golenia dla prawdziwych mężczyzn razem z fachowymi akcesoriami, takimi jak na przykład brzytwy do golenia, pędzle do golenia, nożyce do obcinania włosków w nosie i mnogość innych. Asortyment tej firmy jest istotnie ogromny, jeśli więc wyszukujesz markowych kosmetyków do golenia – tu bez wątpienia je odnajdziesz.

Jak pielęgnować swoją skórę? Parę praktycznych porad dla mężczyzn.

Przeświadczenie, że troska o to jak wyglądamy jest mało męska, na szczęście już dawno przeszło do historii. Jakie kosmetyki i akcesoria mogą wybierać mężczyźni, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew obiegowej opinii nie tylko panie potrzebują pielęgnacji delikatnej skóry na buzi. Regularnie golenie i warunki klimatyczne powodują podrażnienia i suchość cery. Żeby temu przeciwdziałać, warto sięgnąć po profesjonalne kremy męskie. Systematycznie stosowane, skutecznie odżywią cerę i nadadzą jej blask.