Archiwum: podrażnienia

podrażnienia

Wykwintne preparaty dla mężczyzn od niemieckiej firmy Dovo Razors

Dovo Razors to znana marka kosmetyków dla mężczyzn, które charakteryzują się niezmiernie dobrą jakością. Jeśli więc poszukujesz markowych, fachowych i wydajnych kosmetyków, to towary dovo razors naturalnie okażą się dla Ciebie odpowiednie. Ta niemiecka firma już ponad 100 lat proponuje kosmetyki do golenia dla prawdziwych mężczyzn wraz z fachowymi akcesoriami, takimi jak na przykład brzytwy do golenia, pędzle do golenia, nożyce do wycinania włosków w nosie i niemało innych. Asortyment tej marki jest faktycznie potężny, jeżeli więc wyszukujesz markowych kosmetyków do golenia – tu bez wątpliwości je odszukasz.

SOS skórze po wypoczynku

Urlopy za nami. Po słonecznym leżeniu na nadmorskich plażach pozostały zapiaszczone ubrania, filmiki i pamiątki. Zebrane muszelki, pocztówki, ręczniki. I opalenizna. Wiele dam lubi swój brązowy odcień ciała, który trafnie komponuje się z brązowymi oczami. Jednak trzeba także mieć na uwadze, że opalanie dla naskórka wcale takie korzystne nie jest, dlatego sięgaj po kwas hialuronowy, który jest w dobrych kosmetykach.

Najlepsze kosmetyki do golenia dla mężczyzn, czyli pianki oraz żele – poznaj modne preparaty

Pianki, kremy i żele do golenia to konieczne kosmetyki dla wszelkiego mężczyzny. Golenie zarostu nie zawsze jest łatwe, często wiąże się z mnogimi podrażnieniami albo pieczeniem skóry. Niemniej jednak wolno tego uniknąć. Jak? Dzięki regularnemu wykorzystywaniu dobrych kosmetyków do golenia – pianek, kremów i żeli od polecanych, promowanych producentów.

Jak pielęgnować swoją skórę? Parę praktycznych porad dla mężczyzn.

Przeświadczenie, że troska o to jak wyglądamy jest mało męska, na szczęście już dawno przeszło do historii. Jakie kosmetyki i akcesoria mogą wybierać mężczyźni, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew obiegowej opinii nie tylko panie potrzebują pielęgnacji delikatnej skóry na buzi. Regularnie golenie i warunki klimatyczne powodują podrażnienia i suchość cery. Żeby temu przeciwdziałać, warto sięgnąć po profesjonalne kremy męskie. Systematycznie stosowane, skutecznie odżywią cerę i nadadzą jej blask.