Ulubione rzeczy do spania dla kobiet

Jak spać, żeby się wyspać

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Drodzy Panowie, jeśli do tej pory myśleliście, że wasze kobiety lubią ładnie prezentować się jedynie w dzień, no to muszę zburzyć wasz światopogląd: coraz chętniej kobiety równie atrakcyjnie pragną wyglądać kładąc się spać. I nie mowa tu o seksownej bieliźnie, którą kupujecie Paniom na konkretną okazję, ale również tę wydawałoby się zwyczajną, która po prostu jest wygodna. Bowiem każda kobieta ceni swoje szczególne ciuszki, które zakłada do spania.

W XVIII w. i XIX w. kobiety non stop nosiły gorsety. Były one koniecznym elementem wyglądu. I nic to, że kobiety ledwo były w stanie oddychać, były przyczyną krwotoków wewnętrznych, a poza tym były utrapieniem dla służących, które stale musiały je wiązać. Na szczęście ta okrutna moda odeszła w zapomnienie i jeśli wkładamy gorsety to tylko dla przyjemności. Dziś także mają one służyć podkreśleniu kobiecych atutów. Pewnie nie są zbyt wygodne, ale znakomicie spełniają swoją rolę.

W dalszym ciągu stałym elementem wieczornej garderoby są piżamy . I to się chyba szybko nie zmieni. Ileż to razy nie jedna z nas ubierała się w znoszoną flanelową piżamę i wraz z kubkiem parującej kawy zakopywała się pod kołdrą w towarzystwie książki.

Inną opcją są tzw. koszulki do spania , które zapewne mnożą się w nie jednej kobiecej garderobie. Zwykle funkcję takiej piżamy pełni ulubiona koszulka naszego chłopaka, do której można dorzucić leginsy i mamy komplet do spania zrobiony.

Kształtować ciało można całkiem przyjemnie. Jasne, że nie jest to trwały efekt, ale dla tych, które nie lubią pocić się, rozwiązanie wymarzone. Już dawno skończył się czas babcinych gaci, które zniekształcały sylwetkę. Dziś nawet bielizna wyszczuplająca potrafi być działająca na wyobraźnie, więc bez względu na rozmiar, zawsze i wszędzie mamy czuć się piękne. No chyba, że naszym facetem jest Hugh Grant – wtedy można się poświęcić, ale to już inna opowieść. ale kliknij