Niejedna kobieta zasługuje na piękne podarunki od ukochanego męża – jako dowód uczucia

Niejedna kobieta kocha biżuterię i przepięknie się w niej prezentuje. W mgnieniu oka można dostrzec zmianę w jej zachowaniu. Czasami wystarczy tylko niewielki drobiazg zawieszony na szyi, by zrobić ogromną różnicę.
Mężczyźni nie od dziś wiedzą, że panie lubią podarunki i niespodzianki.

czas - migawka

Autor: Matacz
Źródło: http://www.flickr.com
Kochają bukiety, słodycze i oczywiście biżuterię. Ta ostatnia wydaje się być tym lepsza, że nie zaschnie i nie tuczy – czyli zostaje z kobietą na wiele lat. Później rzecz jasna zostaje pewnego rodzaju symbolem – pamiątką przykładowo z rocznicy zaślubin lub urodzin. Łańcuszek w tym przypadku jest ponadczasowy – po prostu idealny na niejedną okazję. Jeżeli jest cienki, to będzie pasował na każdą okazję. Stylowy łańcuszek z malutką zawieszką pasuje do wszystkiego – do szykownej sukienki, którą ubierzemy do teatru i nawet do zwyczajnego swetra, który założymy do wigilijnego stołu. Może być to choćby taki łańcuszek (oferta srebrnych łańcuszków), którego przenigdy nie zechcemy ściągać i będzie zawsze na naszej szyi. Wtedy prawdopodobnie będzie to znak, że łańcuszek ten jest dla nas niezwykle istotną pamiątką. By łańcuszek (np. z certyfikowanymi tanzanitami) nie rozpadł się zbyt szybko i przez lata prezentował się jak nowy, to należy postawić na najlepszej klasy kruszywo. Mowa rzecz jasna o złocie. Jego kolor może być różny i jeżeli nie przepadamy za żółtawym kolorem, to możemy postawić na białe złoto.

Wygląda ono rewelacyjnie i będzie się błyszczeć przez lata. Kobieta wkładając ten łańcuszek będzie znów czuć się młodo i pięknie, nawet po wielu latach.