Uzębienie gwiazdy filmowej

Czy wiedziałeś, że aktor, który otrzymuje nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej, razem z legendarną statuetką otrzymuje zazwyczaj też talon na zabieg wybielania zębów? To nie dziwota, przecież perfekcyjne uzębienie jest fundamentalne w tym zawodzie. I nie tylko.

Na co zwracają uwagę ludzie, którzy cię pierwszy raz widzą? Na pewno wymienisz ubiór, sposób mówienie, odcień oczu. No i rzecz jasna uzębienie (ważny link). Nie czarujmy się, każdy ocenia nowo poznaną osobę po cechach zewnętrznych. W sytuacji, gdy napotkany ma odpychające, dziurawe zęby, jest po prostu negatywnie postrzegany. W państwach zachodnich uważa się, że obligacją każdego człowieka na poziomie jest dbanie o zęby. Posiadając brzydkie zęby nie da się osiągnąć szczytu w wielu obszarach zawodowych. To także istotne dla nowych absolwentów uczelni – kiedy wybierasz się na rozmowę o pracę, rozsądnie dobierasz strój, lecz czy myślisz o tym, czy twoje uzębienie prezentuje się OK? Człowiek, który przeprowadzał rozmowę, bez wątpienia spojrzy na twoje zęby i ich prezencja będzie miała spore znaczenie…

dentysta

Autor: jamesvandyke
Źródło: http://www.flickr.com

Czytaj też http://www.stomatologiacichon24.pl/stomatologia_estetyczna.php

Jeżeli potrzebujesz gabinetu, który efektywnie spowoduje, że twój uśmiech zabłyszczy cudną bielą, do wyszukiwarki wklej słowa „wybielanie zębów”. Oczywiście nazwę miasta możesz przemienić na taką, która ci odpowiada.

Ale dobra opieka nad zębami to nie tylko wybielanie. Najważniejsze jest robienie częstych kontroli formy zdrowotnej zębów. Jeśli chcesz, by twoje ząb (zobacz ortodonta wrocław) były zdrowe cały czas, wizytuj kompetentnego stomatologa przynajmniej kilka3 razy w czasie roku. Porządny gabinet dentystyczny w stolicy Dolnego Śląska odszukasz, do wyszukiwarki internetowej wpisując sformułowanie „dentysta Kraków”.

Ciekawy artykuł: http://www.stomatologiacichon24.pl/nasz_zespol.php

Zanim postawisz na dany gabinet możesz poszukać w cyberprzestrzeni opinii na jego temat. W internecie działają branżowe witryny, na których internauci wymieniają się doświadczeniami, związanymi z odwiedzinami w danym zakładzie lekarskim.

Napisał stomatologiacichon24.pl