Laserowe odmładzanie i mikrodermabrazja w atrakcyjnych cenach w stolicy.

Gabinet kosmetyczny w stolicy oferuje 2 zabiegi w atrakcyjnych cenach – laserowe odmładzanie twarzy oraz mikrodermabrazję. Laserowe odmładzanie twarzy cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów klinik medycyny estetycznej. Polega ono na częściowym uszkodzeniu i równoczesnej stymulacji naskórka do intensywnej produkcji kolagenu. Zaawansowane lasery wykorzystywane do zabiegów bazują na technologii tworzenia frakcji na skórze.

Dzięki technologii frakcyjnej laser doskonale radzi sobie ze zmarszczkami, bliznami czy rozstępami. Wszystkie te uniedogodnienia można zniwelować, uzyskując wspaniały efekt, przy szybkim czasie gojenia. Procedura nie jest bolesna i nie wymaga długiej rekonwalescencji – pacjent potrzebuje maksymalnie kilku dni, by zanikł obrzęk i Laserowe odmładzanie (http://klinikamiracki.pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/zabiegi-laserowe/laserowe-odmladzanie-frakcyjne/) przebiega w poniższy sposób – w zależności od wskazań – lekarz, przeprowadzający zabieg dobiera stosowny zakres długości fal lasera.

Odmładzanie

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Zabieg przeprowadza się po nałożeniu maści znieczulającej. Podczas zabiegu odczuwa się delikatne pieczenie, które jest z reguły dobrze tolerowane przez pacjentów. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak niekiedy dla uzyskania pożądanego wyniku wymagane jest wykonanie kilku serii zabiegów. Efekty uboczne pojawiają się bardzo rzadko. Najczęściej obserwuje się delikatny efekt pieczenia podczas zabiegu, który utrzymuje się do 2 godzin po terapii portal FizjoGabinet kliknij. Może również wystąpić niewielki obrzęk miejsca poddanego terapii. Jest to klasyczna reakcja organizmu na stymulacje termiczną. Więcej na www.klinikamiracki.pl

Zaczerwienienie skóry trwa przez pierwsze 3-5 dni, a niekiedy może występować w subtelniej formie do 4 tygodni. W czasie gojenia powstają drobne strupki, które przy prawidłowej pielęgnacji nie pozostawiają żadnego śladu. Po wykonaniu zabiegu na skórę nakładamy maść nawilżającą z substancją p/bakteryjną. Bardzo istotne jest unikanie opalania miejsc poddanych terapii przez minimum 6 miesięcy oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Okres gojenia oraz nasilenie objawów po terapii (kliknij i sprawdź) zależy od użytej energii laserowej oraz wrażliwości skóry. Po terapii każdy pacjent otrzymuje stosowną instrukcję pielęgnacji domowej skóry poddanej terapii.

Dla pacjentów, pragnących oczyścić swoją skórę, poleca się zabieg mikrodermabrazji. Oczyszczanie skóry jest niezwykle istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym jaki i pełni wiele funkcji. W czasie codziennej pielęgnacji stosuje się delikatne metody oczyszczania, natomiast przed wieloetapowymi intensywnymi zabiegami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej efektywnych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko dobrze oczyszcza skórę, ale też pobudza procesy regeneracyjne.