Jesteś mężczyzną i szukasz najlepszych kosmetyków – zobacz, co dziś warte jest twej uwagi

Każdy mężczyzna musi zadbać o swój wygląd. Kiedyś wielu nie przywiązywało do tej sprawy zbyt wielkiej wagi, twierdząc, iż twardy facet jest… naturalny. W dzisiejszych czasach – ku uciesze przedstawicielek płci pięknej, które uwielbiają zadbanych mężczyzn – jest zupełnie odmiennie. Przedstawiciele płci męskiej w Polsce korzystają z porad kosmetyczek i nie jest już to wstydliwe.

mężczyzna w garniturze

Autor: Injury Lawyers San Luis Obispo
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni w RP korzystają z wielu świetnych produktów kosmetycznych i nie jest już to śmieszne. Przedstawiciele płci męskiej w naszym kraju lubią łazić po sklepach, kupować modne ubrania i nie jest już to wstydliwe. Nawet odwrotnie – to naturalne. Męskie kosmetyki schodzą ze sklepowych półek bardzo dobrze. I co ważniejsze – męskie kosmetyki to już nie tylko kostka mydła i brzytwa, to też różnego rodzaju kremy, pianki, żele, antyperspiranty. Wielu wydaje spore pieniądze na tego typu towary, co łamie pogląd, iż jedynie przedstawicielki płci żeńskiej „opróżniają portfele” w podobnych sklepach.

Co więcej, jest ogromna liczba przedstawicieli płci męskiej, którzy wybierają kosmetyki z górnej półki, jeżeli tylko rozumieją, iż rzeczywiście warto to robić. Przykładem może być tutaj mydło do golenia Truefitt&Hill . Owszem można kupić zwyczajne pianki, jednakże brytyjskie mydło do golenia Truefitt&Hill jest najlepsze w tej klasie, jest, synonimem gustowności. To luksusowy towar bardzo wysokiej jakości, zapakowany w drewniane pudełko, dający gwarancję szybkiego przygotowania zarostu i niezwykle gładkie golenie. Jest stworzone dla zwolenników tradycyjnego ceremoniału golenia.

Podążając dalej w tym kierunku – fantastycznym uzupełnieniem jest maszynka Feather . Wyprodukowana w Japonii wygląda… niczym stara PRL-owska maszynka żyletkami. To jednakże doskonałej klasy produkt. Owszem, to nietani sprzęt, jednakże każdy, kto ceni sobie idealne golenie, powinien ją posiadać. Maszynka Feather jest niezastąpiona! Pozwala na golenie tak doskonałe, jak brzytwa w salonie barbera! Jeśli zatem jesteście przedstawicielami płci męskiej, którzy doceniają szyk i elegancję, pamiętajcie o tego typu produktach. Zadbany przedstawiciel płci męskiej to teraz ideał. Zadbany facet to dziś obiekt pożądania.