Jak pozbyć się nadmiernego tłuszczyku? Pomoże lipolaser!

Z nadprogramowym tłuszczykiem zmaga się duża grupa osób. W wielu przypadkach w pozbyciu się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej nie pomagają ani diety, ani aktywność fizyczna. Naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą pozbyć się znienawidzonej ilości tkanki tłuszczowej wychodzi medycyna estetyczna i jej nowoczesne metody pozbywania się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Zbędną tkankę tłuszczową można aktualnie usunąć bez konieczności podawania się poważnej operacji. Metoda ta to liposukcja laserowa. Wspomniana liposukcja (https://www.dermamed.com.pl/oferta/liposukcja-vaser) laserowa należy do metod nie tylko nowatorskich, ale przede wszystkim w stu procentach bezpiecznych. Do wykonania zabiegu stosowany jest lipolaser. Wspomniany Lipolaser (ciekawostka) nie tylko odsysa nadmiar tłuszczyku, ale powoduje również proces obkurczania się skóry i stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki temu nie tylko pozbywamy się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, ale zyskujemy także gładką i jędrną skórę. Pojawia się jednak pytanie, na jakich częściach ciała zabieg może być wykonany, jaka jest jego cena?

zabieg

Autor: DER-MED
Źródło: Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED

Zabieg liposukcji laserowej może być wykonany na twarzy, szyi, ramionach, pośladkach, biodrach oraz na górnej części brzucha. Liposukcja laserowa (najnowszy wpis) pozwala bardzo skutecznie pozbyć się nadmiernego tłuszczyku z rozmaitych obszarów naszego ciała. Cena zabiegu jakim jest liposukcja brzucha uzależniona jest w znacznej mierze od tego, gdzie zdecydujemy się skorzystać z zabiegu. Nie pozostawia jednak żadnych wątpliwości fakt, że w znanej i cenionej klinice liposukcja brzucha cena (sprawdź sam) której będzie wysoka zostanie przeprowadzona w stu procentach profesjonalnie. Każdy zainteresowany jest przykładowym cennikiem może wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę „liposukcja >> liposukcja vaser wrocław brzucha cena”.

Liposukcja jest zabiegiem bardzo bezpiecznym. Mimo to są sytuacje, kiedy skorzystanie z zabiegu jest niemożliwe. Zabieg bez żadnych wątpliwości nie zostanie przeprowadzony u osób o ogólnie kiepskim stanie zdrowia. Również osoby cierpiące na cukrzycę, choroby tarczycy, wątroby i nerek raczej nie mają co liczyć, że skorzystają z zabiegu tego rodzaju. Bardzo mocno trzeba podkreślić, że liposukcja nie jest zabiegiem odchudzającym. Osoby z naprawdę dużą nadwagę czy wręcz otyłe raczej nie mają szansy na poddanie się temu zabiegowi. Efekt lipolizy jest długotrwały. Zniszczone promieniem lasera komórki tłuszczowe nie odbudowują się. Do tego pacjenci naprawdę szybko wracają do normalnego funkcjonowania.