Szampon przeciw wypadaniu włosów i kremy na cellulit.

Szmpon na wypadanie włosów z wyciągiem roślinnym to kosmetyk który dokładnie oczyszcza i wzmacnia włosy wypadające. Szampon wpływa na usprawnienie mikro krążenia w skórze głowy; powoduje, że włosy odzyskują witalność; stają się mocniejsze i stopniowo odzyskują gęstość. Szmpon na wypadanie włosów działa ochronnie i naprawczo na skórę głowy i włosy. Wyciąg z oliwek działa anty starzeniu na mieszki włosowe. Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa usytuowanie włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego ulepsza mikro krążenie w skórze głowy.

szampon

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Kompleks witamin oraz aminokwasy rewitalizują włosy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia, wzmacnia cebulki i dotlenia skórę na głowie. Włosy stają się mocniejsze, bardziej gęste i zdrowsze. Szmpon na wypadanie włosów został opracowany ze szczególnym przeznaczeniem do suchej skóry na głowie i zniszczonych włosów. Intensywnie je odżywia, nadając włosom blask i zdrowy wygląd. Szmpon na wypadanie włosów niweluje też łupież, nadając włosom piękny wygląd i blask.

Cellulit pojawia się na skutek nieprawidłowego funkcjonowania układu limfatycznego, w wyniku czego, następuje odkładanie się w komórkach tłuszczowych – niewydalanych produktów przemiany materii.Cellulit występuje głównie u kobiet w okolicy bioder, brzucha, zewnętrznych powierzchni ud i pośladków.Dobrze działające kremy na cellulit powinny zawierać algi morskie, które wzmagają przemianę materii oraz wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje likwidację nadmiaru wody z tkanek oraz redukcję złogów tłuszczowych oraz polepszają elastyczność skóry jak i działają przeciwzapalnie. Kolejnym ważnym składnikiem, które powinny zawierać kremy na cellulit jest kolagen. Kolagen to podstawowy budulec tkanki łącznej, naskórka i skóry właściwej. Za sprawą swoich właściwościom naturalnego czynnika nawilżającego, wpływa na utrzymanie właściwego stopnia wilgotności skóry oraz jej sprężystości. Kolagen jest podstawowym elementem profilaktyki i terapii przeciw rozstępom, których główną przyczyną jest rozerwanie włókien kolagenowych . Kremy na cellulit powinny zwieraćrównież jeżowkę, wspomagającą pielęgnację skóry pomarszczonej oraz z celullitem. Centella z kolei to substancja nawilżająca, nadający elastyczność naczyniom krwionośnym, usuwa krwiaki. Skuteczne kremy na cellulit posiadają w swoim składzie takżeOlejek pomarańczowy, mający właściwości dezynfekujące, bakteriobójcze, rozkurczające, obniżające ciśnienie, paski crest 3d white oraz nawilżające.