Jak wybrać jeansy? Do każdego typu sylwetki można dobrać właściwe spodnie. Istnieją takie możliwości

Powinniśmy przyznać, iż zakup jeansów to dosyć osobista czynność, to moment, gdy powinniśmy skonfrontować się z własną sylwetką. Gdy mowa o spodniach jeansowych nie chodzi jedynie o sylwetkę, ale przede wszystkim o proporcje naszego ciała, które są z pewnością bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta okoliczność powoduje, iż ponad trzydzieści procent kobiet nie jest w stanie określić kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście powoduje, że w swojej szafie posiadają kolekcję jeansów, jaka zamiast podkreślać zalety ich sylwetki, robi całkowicie na odwrót. Pora to zmienić!

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie dość często nie umieją zdefiniować, czy mają długi tułów a może krótki. A korzystnie wiedzieć, iż ma to ogromny wpływ na to, po jakie rodzaje jeansów powinny sięgać. I nie jest istotne czy mowa o markowych jeansach typu levis, czy być może o standardowych, kupionych na targu. jeansy (kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy)więc poznać najbardziej istotne wytyczne, co do dobierania najlepszego typu jeansów. Jeśli na przykład mamy długi tułów i krótkie nogi, to niezbędnie kupujmy jeansy z wysokim stanem, co po prostu optycznie wydłuża nogi.

Dość częstym błędem, jaki robią kobiety jest kupowanie za bardzo długich spodni, jakie zamiast dobrze wyglądać dodatkowo pogrubiają sylwetkę. Jednocześnie, jeansy są niezwykle uniwersalne, perfekcyjnie więc pasują zarówno do szpilek czy marynarki, ale także do normalnego t-shirtu oraz trampek. Co także istotne, a często lekceważone, to fakt, że nie musisz być szczupła jak modelka, by w twojej szafie znajdowały się jeansy. Kiedy tak myślisz, to warto szybko zapomnieć o takim

dżinsy od Levis

Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

definiowaniu tej kwestii. Faktycznie bowiem jeansy wyglądają najlepiej na kobiecych sylwejeansy (kliknij koniecznie)lwetkach, na różnych kobiecych figurach.

Na przykład materiał który opina się na krągłych biodrach oraz wydatnych pośladkach uwydatnia przecież atuty sylwetki. Markowe jeansy, przykładowo firmy Levis nie traktujmy niczym wydatek, to tak naprawdę inwestycja. Mając w swojej szafie kilka par jeansów, jesteśmy w stanie ze swobodą kreować codzienne kreacje, jednocześnie te bardziej poważne jak i luźne, czyli sportowe. To więc z pewnością podnoszące na duchu, iż możemy wybrać jeansowe spodnie do każdego typu figury. Zamiast więc żalić się i podupadać na duchu, powinniśmy to wykorzystać.