Wieczorem zastosuj „przydymiony” make-up, gwarantuje perfekcyjny wygląd.

Moda wciąż się zmienia, ale nie całkowicie. Okazuje się, ze są takie ubrania i takie estetyczne schematy, które są w wstanie przetrwać wiele sezonów. Należy do nich na pewno smooky eye, a więc „przydymiony” makijaż oczu. Dlaczego warto go wybrać?

Makijaż na studniówkę

Autor: Biar Beauty Group
Źródło: Biar Beauty Group

Najważniejszy plus już właściwie wskazaliśmy. Dlatego, że jest to niezwykle niepowtarzalny typ make-upu. Smooky eye świetnie znosi kolejne sezony, a wobec tego możesz raz się go solidnie nauczyć, a będziesz mogła to wykorzystywać przez długie lata. Z pewnością nie wyjdzie z mody w ciągu kilku kolejnych sezonów. Wszechstronność tego typu makijażu (zobacz mezoterapia mikroigłowa wrocław) polega również na tym, iż doskonale nadaje się do różnych stylizacji.

To bezpieczny dodatek do niemal każdej kreacji na wieczór i nie tylko. Nieistotne, czy postawisz na lekką suknię lub tez spodnie i bluzkę z krótkim rękawem. Jeżeli przygotowujesz się na bankiet czy zwyczajną imprezę, „przydymione” oczy będą wyglądały świetnie. Nie stawia też jakiś ograniczeń odnośnie typu urody. Nie zastawiaj się za długo odnośnie tego czy taki rodzaj makijażu (zobacz – mezoterapia mikroigłowa sprzęt) jest dla Ciebie odpowiedni. Zwyczajnie spróbuj, najprawdopodobniej będziesz wyglądać świetnie.

Następny argument za jest taki, iż smooky eye stanowi połączenie elegancji z seksapilem. Jeśli chcesz prezentować się seksownie, ten rodzaj makijażu będzie szczególnie dobrym wyborem. Jednocześnie nie ma on w sobie nic z wulgarności. Wręcz przeciwnie, jest bardzo delikatny i bardzo kobiecy. Do wykonania makijażu wystarczą ponadto podstawowe kolory. Wybierz czerń, ciemny brąz oraz jasny brąz. To dość, by wykonać seksowny, kobiecy smooky eye. Możesz do tego dodać też coś jaśniejszego oraz błyszczące drobinki, ażeby dodać smooky eye więcej życia. Umiejętnie zrobiony make-up jest szykowny, ale z pewnością nie można mówić o nudzie.