Idź Na ślub we własnym stylu i zrób dobre wrażenie.

Osoby, które biorą ślub a nie przepadają za schematami mogą aktualnie cieszyć się z nowych trendów. Moda ślubna staje coraz mniej zachowawcza. Właściwie na ślub można dziś włożyć niemal cokolwiek, oczywiście w granicach dobrego smaku. Przyszłe żony jednakże nie muszą już dziś zakładać grubych sukienek czy wielkich welonów. Dla naszych babć welon oznaczał niewinność.

Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica

Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Nie (odnośnik do serwisu) da się ukryć, że zwyczaje się od tamtej pory zmieniły, a również i wymiar metaforyczny przestał mieć wielkie znaczenie, bo panna młoda dziś welonu po prostu nie musi mieć, jeżeli tylko nie widzi siebie w tym elemencie garderoby. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by włożyć ogromny, dekorowany welon – to kwestia uzależniona jedynie od panny młodej. Tak samo suknia może być mocno dekorowana, a również może być bardzo minimalistyczna i pozbawiona jakichkolwiek dodatków.

Takie samo rozluźnienie zwyczajów dominuje w doborze barw. Kiedyś zestawiało się harmonicznie kolory państwa młodych. Ponadto raczej nie przejdź do strony stawiano na mocne odcienie. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, by do sukienki ślubnej włożyć kolorowe buty na obcasie czy barwną odzież wierzchnią.Tak czy inaczej tego rodzaju wolność nie oznacza całkowitego końca barier. W teorii możesz wybrać co tylko Ci się podoba, miej jednak na uwadze, że moda ślubna(tutaj strona) nie zmieni Twojej sylwetki i urody.

I właśnie dlatego indywidualnie powinnaś narzucić sobie pewne granice – osobom chudym i grubszym będą sprzyjały inne ubrania i dodatki. To samo dotyczy pań o różnym wzroście. Przykładowo duże akcesoria mogą jeszcze „pomniejszyć” niewielką sylwetkę, dlatego wówczas lepiej o nich zapomnieć. Innym limitem są zaproszeni goście. Moda ślubna nie nie ma za zadanie prowokować i z pewnością również wolałabyś tego uniknąć. Z tego powodu być może lepiej powstrzymać się nieco przykładowo od zbyt odważnych ubiorów.