Otwierasz gabinet kosmetyczny? Kup tanio wyposażenie!

Ostatnimi czasy niezwykle popularną i dochodową branżą okazały się salony kosmetyczne. Coraz to nowe powstają jak grzyby po deszczu, przy czym nie cierpią na brak zainteresowania. Nic w tym zaskakującego, gdyż panie są znacznie bardziej niezależne, pragną podkreślić swój status majątkowy właściwym, atrakcyjnym wyglądem. Procedury takie jak peeling czy pedicure, jeszcze niedawno uskuteczniane wyłącznie w domu, obecnie są świadczone w ciekawych cenach w konkretnych salonach. Jeżeli chcesz założyć swa własną markę tego rodzaju, poza zatrudnieniem personelu, musisz również zadbać o wyposażenie salonu kosmetycznego. Gdzie znajdziemy najtańsze?

Jednym z pewnych źródeł tanich produktów w dobrej jakości będzie bez wątpienia sieć online. Nabędziemy tam praktycznie wszystko, od typowych kosmetyków po wypełniacze do ust. Możemy natrafić tam na witryny wytwórców, którzy proponują swoje produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. [

cosmed24.p wyposażenie salonu kosmetycznego

Autor: takako tominaga
Źródło: http://www.flickr.com

]Poza tym, jeżeli chcemy nabyć wyposażenie salonu kosmetycznego, możemy nabyć używane, ale działające urządzenia, w niezwykle przystępnych kwotach. Wystarczy odwiedzić licytacje online. Znajdują się na nich specjalne podstrony dotyczące urządzeń przemysłowych, na których możemy znaleźć praktycznie wszystko. Poza tym, od minionych kilku lat, na portalach tego rodzaju dostępna jest sprzedaż ratalna – nie musimy zapożyczać się w banku, wystarczy wybrać taką metodę w momencie kupowania interesującego nas przedmiotu.

Inną opcją jest zgłoszenie się do bezpośredniego przedstawiciela któregoś z większych producentów. Jeśli podpiszemy kontrakt z konkretną marką, możemy otrzymać od niej całkowite wyposażenie salonu kosmetycznego pod wynajem. Otrzymamy całkowicie nowe sprzęty, których będziemy mogli używać tak długo jak kontrakt będzie ważny. Jednak aby móc otrzymać taką ofertę, trzeba zobowiązać się, że wszystkie wypełniacze do ust – , kwasy czy inne produkty, będziemy zakupować u tej firmy. W przeciwnym wypadku, umowa straci ważność, a nam może nawet trzeba będzie zapłacić sporą karę za jej niedotrzymanie. Jednak jeśli jesteśmy debiutującym przedsiębiorcą i nie chcemy pakować się w spore kredyty, ta opcja jest atrakcyjna.

Zakładając swój gabinet kosmetyczny, oczywiście trzeba liczyć się z dużymi kosztami, jak to ma miejsce zazwyczaj w momencie zaczynania biznesu od początku. Jednak istnieją sposoby, które pozwolą nam zminimalizować wydatki. Można zakupić używane maszyny w internecie lub wydzierżawić je u wytwórcy.