Stań przed światem prezentując i czując się znakomicie

Według ankiety, o której donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta krytykuje swój wygląd na ogół 36 razy w ciągu dnia. W dzisiejszych czasach, gdy mamy pod ręką wspaniałe środki poprawiające nasze niedoskonałości, nie wahamy się z nich korzystać. Jakie zabiegi polskie kobiety polubiły najbardziej?

kosmetyczka

Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Cały czas zabiegiem numer jeden, wykonywanym przez pacjentki klinik urody jest powiększanie piersi, zarówno tkanką tłuszczową czy żelem, jak i z wykorzystaniem implantów silikonowych. Ładny, zadbany biust to bez wątpienia jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, toteż ogromna popularność operacji korygujących wielkość i kształt piersi wcale nas nie dziwi.

Mimo iż lifting twarzy Kraków wydaje się być posunięciem dosyć radykalnym, wciąż jest niezwykle popularny. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod odzyskania tego, co skradły czas i siła grawitacji. Podczas zabiegu, liftingu twarzy i szyi warstwa skóry zostaje napięta, wygładzona i podniesiona. I chociaż należy liczyć się z bliznami po zabiegu, są one dyskretnie ukryte w owłosionej skórze głowy lub zasłonięte przez ucho. Nieinwazyjnie i bez bólu? Oczywiście.

Pokrewny portal opublikował zbliżone artykuły. Jeśli Cię one intrygują, to kliknij tutaj i zobacz więcej porad w treści (http://fryzjerwnecie.pl/21-szampony-fryzjerskie) pracy, którą tam znajdziesz.

Medycyna estetyczna gwarantuje szereg zabiegów poprawiających urodę, odbywających się bez cięć i szwów. Wygładzanie rysów twarzy toksyna botulinową, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy peelingi chemiczne to skuteczne inwestycje w piękno. Bezinwazyjnym zabiegiem jest również często przeprowadzana epilacja.

depilacja

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilację można przeprowadzić osobiście w własnej łazience, lecz efekt gładkiej skóry nie utrzymuje się długo – po pewnym czasie włoski odrastają. Depilacja laserem ma taką przewagę, iż na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Poddanie się zabiegowi depilacji, nie tylko pozwoli zapomnieć o codziennej, uciążliwej depilacji, ale polepszy wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie.

W dzisiejszych czasach, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Czasami wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Niemniej jednak w obu tych sytuacjach nie jesteśmy zmuszone by żyć z tą wstydliwą przypadłością.