Jeśli twe zęby nie są najładniejsze, masz możliwość poprawić ich wygląd z licówkami porcelanowymi

Coraz większą wagę przywiązuje się do kształtu zębów. Uzębienie ma pozostać śnieżno białe, równe, a przede wszystkim pełne. Braki oraz ubytki w zębach wyglądają bardzo nieładnie i kiepsko świadczą o człowieku. Nowoczesne standardy opieki stomatologicznej sprawiają, że o stan zębów można zadbać bez poczucia stresu czy bólu. Dentyści posługują się nowoczesnym wyposażeniem i wysokiej klasy materiałami, zatem nawet gdy pacjent stracił kiedyś zęby albo zauważa, że stały się one bardzo brzydkie, można zrobić wszystko dla promiennego uśmiechu.

Stomatolog zaopiekuje się twoimi zębami

Kiedy pragnie się długo szczycić swoimi ładnymi zębami, należy o nie zadbać i regularnie odwiedzać dentystę, żeby ten miał szansę wykonywać cykliczne przeglądy i wyleczyć to, co uległo zepsuciu. Próchnica ciągle pozostaje w Polsce znaczącym problemem, pomyślnie coraz więcej zainteresowania poświęca się wypielęgnowanym oraz zdrowym zębom. W gabinetach dentystycznych można przeprowadzić wiele zabiegów pomyślnych dla pięknego wyglądu zębów. Usuwanie kamienia, wybielanie, jak także wstawienie ubytków w postaci mostów i implantów jest obecnie na porządku dziennym.

dentysta

Autor: Centrum Stomatologiczne Demed
Źródło: http://ursynow.centrumdemed.pl/

Więcej informacji: stomatolog (czytaj więcej)

Moje zęby nie są śnieżne

Jednym z powszechnych problemów, z jakimi zmagają się właściciele uzębienia, staje się nieładny ton bądź nierówności powstające na zębach. Łatwo temu zaradzić, stosując licówki porcelanowe. Licówki są specjalnymi nakładkami, jakie dentysta (kliknij po szczegóły) nanosi na zęby pacjenta. Estetyczna i gładka powierzchnia porcelany powoduje, że zęby stają się doskonale gładkie, śnieżne i wspaniale odbijają światło, przez co rzeczywiście można rzec, że posiada się promienny uśmiech. Wytrzymałość rzeczonych licówek szacuje się aż na kilkanaście lat, zatem nawet gdy będzie to inwestycja droższa, to bez wątpienia bardzo opłacalna.

Znajdź odpowiednią klinikę

W sytuacji, kiedy podejmie się decyzję o założeniu licówek porcelanowych bądź wykonaniu odmiennych zabiegów estetycznych względem własnego uzębienia, należy poszukać właściwej placówki. W dzisiejszych czasach nie brakuje profesjonalnych gabinetów stomatologicznych, gdzie wykorzystuje się najnowocześniejsze narzędzia i materiały, zatem znalezienie dobrego gabinetu nie powinno być skomplikowane. Najlepiej porównać kilka ofert, aby okazać się pewnym pomyślnego wyboru.

Więcej – odbudowa protetyczna kompleksowa