Nie bójmy się uratowania własnego związku!

Chcielibyśmy nareszcie dorównać Stanom Zjednoczonym – zwłaszcza w poziomie życia, gospodarki, płacy, itp. Jednak jest z pewnością coś z czego w żadnym przypadku nie możemy brać przykładu: mianowicie rozchodzi się o znaczną ilość spraw rozwodowych. Można tak naprawdę śmiało powiedzieć, że ci Amerykanie zwariowali na punkcie rozwodów! Przecież nie we wszystkich przypadkach pozyskanie rozwodu jest niezbędne. OK – na przykład zdrada małżeńska jest bardzo sensownym powodem rozwodu, ale bardzo często przyczyną jest chociażby wielka kłótnia, która powoduje, że wcześniej nawet szczęśliwi ludzie decydują się na rozejście się.

para

Autor: Viktor Rosenfeld
Źródło: http://www.flickr.com
A może zwykła psychoterapia – chociaż zasadniczo mieszkańców USA nie należy mocno przekonywać, ponieważ to we właśnie w USA w ogóle się ona „urodziła”. Może przejdźmy na nasze podwórko: czyli co mogą zrobić małżonkowie, którzy na tę chwilę są w ogromnym konflikcie ze swoim małżonkiem – na tyle porządnym, że na poważnie biorą pod uwagę złożenie pozwu rozwodowego. Najbardziej istotna porada: w żadnym razie nie należy przesadnie obawiać się pomocy psychologa.

Nie zwlekaj – jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to kompleksowy tekst (https://www.stojo.pl/kubek-stojo-pocket/) możesz także przeczytać pod poniższym linkiem. Wiadomości przygotowaliśmy dla Ciebie z przyjemnością.

Bardzo często psychoterapeuta jest w sumie cudotwórcą, który powoduje, że to małżeństwo, które tak jakby było do „kasacji”, znowu jest w stanie odkryć swoje uczucie. Jeśli ktoś ogląda House of Cards – świetny serial, pamięta parę prezydencką, która właśnie w obliczu znaczących problemów najzwyczajniej w świecie udała się na psychoterapię. Nie ma najmniejszego sensu spojlerować, lecz możemy być pewni, iż te spotkania, choć mocno zniszczyły ich działalność polityczną, zdołały uratować małżeństwo (polecani psycholodzy).

Solidny psychoterapeuta kraków jest tak jakby przyjacielem – chociaż z pewnością dosyć drogim. Cóż, choć pewnie niektórzy powiedzą, że niejako płacimy za typową rozmowę, którą przecież moglibyśmy przeprowadzić za darmo, to jednak takie postrzeganie zawodu psychoterapeutów nie ma sensu.

Sprawdź autorski serwis (https://tonezone.eu/) – trzeba kliknąć na podany niżej link i tam można poznać ekstra wiadomości na ten ciekawy temat.

Prawda jest taka, że jeżeli nie sądzimy, iż całkowicie nasze uczucie do żony/męża wygasło, dzięki psychoterapeucie mamy możliwość odmienić własny związek. W żadnym wypadku nie postrzegajmy tematu psychoterapii stereotypowo, ponieważ bardzo często tak jakby sprawiamy, że zwykłe, głupie stereotypy, mogą do końca zniszczyć nasz związek!