Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery słynne powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest często przytaczane przez wielu stylistów oraz ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można zwykle stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej status materialny. Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki z nadrukiem – stały się w dzisiejszych czasach nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich unikalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie koszulki (znajdź informacje) stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wówczas pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, a podpisane koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Cały czas.

Autor

Wzbudzające pozytywne emocje koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wyrażenie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na pociąg w pochmurny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy śmieszny napis.
Prawda, że świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Zgadza się nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”