Czy nie moment, aby zatroszczyć się trochę znaczniej o siebie?

Jesteś piękna, wszyscy znajomi o tym wiedzą. Twój mąż, Twoja mama i koleżanki. Jednakże te osoby widzą tylko to, co jest na wierzchu, Twoja twarz, Twoje ręce, Twoja sylwetka.

Żaden z bliskich Tobie ludzi nie przygląda się przecież Twoim stopom.
regeneracja paznokcia

Autor: Kátia Goretti Dias Vazzoller
Źródło: http://www.flickr.com
Ty wszakże wiesz więcej i bardzo próbujesz ukryć te defekty wdzięku, których nie widać od razu a z którymi nie możesz sobie całkowicie poradzić we własnym zakresie.
To co robisz najpierw, to szukasz różnych swojskich rozwiązań, chcesz poznać, jak wygląda rekonstrukcja paznokcia (czytaj tutaj więcej), sposoby na kruche paznokcie (zapraszam do lektury) czy regeneracja paznokcia. Dowiadujesz się np., że możesz zastosować maseczkę majonezową. Już nawet tylko krótkie ułożenie dłoni w miseczce z majonezem spowoduje, że Twoje paznokcie – polecamy- zapoznaj się z ofertą paznokcie – staną się w większym stopniu miękkie i wytrzymałe na odłupywania.

Na podobnej zasadzie możesz również zanurzyć ręce w mieszaninie oliwy z sokiem z cytryny. Dzięki takiej krótkiej kąpieli, Twoje dłonie winny stać się ładne i zadbane, zaś same paznokcie (https://www.bonjournails.pl) staną się znacznie bardziej odżywione i mocne.
Na kruche paznokcie możesz zastosować też zabieg oliwkowo-witaminowy.
Jest ponadto wiele tego typu swojskich sposobów, np. w trosce o regeneracja paznokcia pomoże Ci zamaczanie rąk w mieszaninie z siemienia lnianego lub z innego dobrego ekologicznego kosmetyku – aloesu czy kolejna – przy użyciu czosnku. Jest także kuracja przy pomocy olejku arganowego lub odpowiednia lanolinowa odżywka z żółtkiem i łyżką olejku migdałowego.

Jeśli będziesz wymagała pomocy specjalisty, możesz przecież zapytać w jaki sposób wygląda rekonstrukcja paznokcia, w jaki sposób wygląda sposób na kruche paznokcie.

Autor – Miracki Klinika