Dopasuj styl do sylwetki – Moda męska – dopasuj styl do swojej figury

Moda to, wbrew powszechnej opinii, zainteresowanie nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Też panowie zwracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w poczytnych czasopismach i w sieci można znaleźć mnóstwo poradników, które pozawalają panom określić typy sylwetek męskich oraz dobrać odpowiedni ubiór.

Określenie własnego rodzaju sylwetki jest właściwie przepustką do sukcesu. Jeżeli poznamy własne dobre strony i wady, będziemy w stanie lepiej działać na tym polu. Jeżeli trudno jest samemu określić swój rodzaj sylwetki, powinniśmy poprosić o pomoc życzliwego kumpla. A jeśli boimy się reakcji kolegów na nasz kłopot, można oddać się w ręce swojej drugiej połówki. W ostateczności, możemy pójść do doświadczonego stylisty, który nie tylko odnajdzie nasz typ sylwetki, ale dopasuje też właściwe kolory do naszego typu urody.

Typy figur męskich są podobne do kobiecych. Mamy tutaj zarówno typ A, jak i „jabłuszko”, czyli panowie z nadwagą. Dodatkowo, jest też „ołówek”, czyli odpowiednik „chłopczycy” u kobiet oraz „trójkąt”, czyli ideał, do którego dążą panowie. Jest to sylwetka doskonała. Pokaźne ramiona, wąskie biodra, żadnego odstającego brzuszka. I właśnie panowie z taką figurą mają łatwo. Mogą dowolnie eksperymentować z stylami. Jedyne, na co powinni zwracać uwagę, to zbyt workowate ciuchy, które zakryją ich doskonałą sylwetkę.

Reszta mężczyzn musi się skoncentrować na tym, by ukryć swoje mankamenty i podkreślić zalety.

Czy spodobała Ci się kluczowa treść (https://www.pralnia-warszawianka.pl/pralnia-chemiczna-warszawa) w powyższym artykule? Masz chęć na jeszcze? W takim razie nakłaniamy Cię do odwiedzenia naszej nowej strony.

W najgorszej sytuacji znajdują się z pewnością panowie o sylwetce ”jabłuszka”. Są to już faceci z nadwagą, dlatego należy umiejętnie dobierać strój, by dodatkowo nie pogrubić sylwetki. Idealnie dobrana jeansowa kurtka będzie świetnym rozwiązaniem. Należy tylko uważać na wzory oraz jasne kolory. Reguła jest zawsze taka sama, że te obszary ciała, z którymi mamy problem, tuszujemy ciemnymi, prostymi tkaninami, bez żadnych upiększeń. Z kolei, „ołówek” powinien unikać ciemniejszych odcieni jak ognia, ponieważ wyszczuplają one dodatkowo jego chłopięca sylwetkę. Taki mężczyzna musi postawić na dwurzędowe marynarki i płaszcze oraz eleganckie koszule męskie w jasnych kolorach (moda męska na jego-styl).