Ćwieki ciągle trendy

We wcześniejszym sezonie królowały ciuchy ozdobione różnymi nitami, ćwiekami oraz także kolcami. W sklepach są już też kolekcje z nowego sezonu, które pokazują, iż moda na ćwieki będzie trwać jeszcze przez jakiś czasu. Kiedyś tego typu dodatki przynależne były jedynie dla osób o rockowych, punkrockowych i metalowych upodobaniach. Dziś ćwieki dostrzega się nawet na eleganckich marynarkach lub gustownych butach.

Porządki w szafie

Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród dostawców ubrań ozdobionych omawianymi drobiazgami na pewno prym wiedzie H&M. Kolekcja będąca w tym czasie już na wyprzedaży, jak i odzież z najnowszej dostawy posiadają przyozdobienia w postaci nitów czy ćwieków. Prawdę powiedziawszy trochę ciężko byłoby teraz wyszukać sklep, w którego asortymencie nie byłoby chociaż jednej rzeczy odpowiadającej temu trendowi.

Ozdoby te zazwyczaj umieszcza się w miejscach, w których nie mają one skutkować żadnym zadrapaniem skóry lub uszkodzeniem innych naszych ciuchów. Ćwieki idealnie więc prezentują się na kołnierzykach, mankietach czy po zewnętrznej części spodni. Bardziej ostre kolce raczej zamontowane są na wysokości ramion, tak by nie sprawiały dyskomfortu noszącym je panom czy paniom. Z kolei torby H&M tego typu ozdoby umieszczone mają często z przodu, tak aby przymocowane do nich ćwieki lub nity nie zaciągały pozostałej części naszych ciuchów.

Poza wspomnianą wcześniej opcją zaciągnięcia przez ćwieki pozostałych naszych ciuchów, problemem może stać się pranie ciuchów razem z ćwiekami.

Ten artykuł jest niesamowicie interesujący, jednak bez ociągania zobacz także podobny opublikowany tutaj w innym serwisie wpis – on również jest godny uwagi.

Ponad to wszyscy co piorą ubrania jedynie w automatycznej pralce, a pranie ręczne jest im obce powinni odpowiednio wcześniej przemyśleć zakup takiej odzieży. Często bowiem na poleceniach znajdujących się na metce jest informacja o konieczności ręcznego prania takiej rzeczy, co może być zwyczajnie uciążliwe. Powinno się więc zawsze po prostu dokładnie zapoznać się z instrukcją umieszczoną na metce, żeby uniknąć wszelkiego typu przykrych niespodzianek. Dla spokojnego snu należy również prać rzeczy na lewej stronie. lub – http://www.okulus.pl/

Źródło: domodi