Spraw swojemu facetowi prezent

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy upominek dla mężczyzny? Odpowiedź okazuje się bardzo prosta: odpowiedni zestaw do golenia, który uczyni, że ta rutynowa czynność będzie dawała mu sporo satysfakcji. Opłaca się własnoręcznie zbudować taki komplet.

Jeżeli myślisz o tym, żeby zakupić mu jakieś pachnące kremy do twarzy, zapomnij. Oto główne akcesoria, które każdy facet ma trzymać w swoim zestawie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – tak, dobrze przeczytałaś. Facet nie będzie się przecież golił różowymi nożykami dla dam. Nawet jeżeli twój mąż nigdy nie stosował lśniącego ostrza, z pewnością błyskawicznie się nauczy, jak używać brzytwy. To może okazać się dla niego cudownym uczuciem, które przeniesie go w czasie, do czasów, gdy mężczyźni golili się zaostrzonymi kawałkami żelaza.

Tak codzienne golenie zarostu zmieni się w świetny rytuał, który przyniesie golącemu siłę na cały dzień. Brzytwa do golenia w garści gwarantuje poczucie władzy, a także kontroli, bo podczas golenia należy być ostrożnym. Zwykłe golenie nauczy go precyzji i konsekwencji. Taka brzytwa to coś, co musi trzymać w ręku każdy facet, który chce poczuć łączność ze swoimi ojcami.

Jeżeli jednak twój mąż lęka się dzierżyć w dłoni brzytwę, alternatywną opcją jest maszynka na żyletki. Twój partner nie powinien stosować jednorazowych golarek, które są kiepskie przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wymianę zużytych żyletek i włożenie tam nowych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do pakietu dla ukochanego dodaj koniecznie markową wodę kolońską oraz kremy męskie. Omijaj z daleka wszelkie perfumy, które nadają się dla pań. Mężczyzna ma pachnieć mocą i pewnością siebie, a więc kup takich zapach. Dodatkowo dorzuć jeszcze balsam po goleniu o identycznie aromacie, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Żeby ranki, które facet zrobił sobie podczas golenia błyskawicznie się goiły, zakup także ałun, związek chemiczny, który efektywnie zatrzymuje krwawienie. kosmetyków (polecamy kliknij, zobacz, sprawdź)

Źródło: facetaria.pl