Archiwum: M.B

Czy o dziecko należy się starać?

Oczekiwaniu na potomstwo przeważnie towarzyszą różne uczucia. Z jednej strony radość, z drugiej strach o to czy wszystko będzie ok.. Taka właśnie odpowiedź pada zawsze z ust przyszłych rodziców na pytanie czy chcą chłopca czy dziewczynkę: nieistotne, byleby było zdrowe. Jednak coraz więcej par mimo regularnego seksu, walczy z problemem posiadania dziecka.

Gdzie krakowianie robią zakupy

Jadąc na duże zakupy, kiedy niezbędną wydaje się zmiana garderoby lub skończyły się tygodniowe zapasy jedzenia, poleca się wybrać galerie w Krakowie. Dlaczego klienci już jakiś czas temu pokochali skoncentrowane zakupy i wciąż stawiają na oszczędność czasu? Zwłaszcza ze względu na wygodę oraz – przy okazji oszczędności czasu – zaoszczędzenie grosza. Liczne obniżki na rozmaite produkty przyczyniają się do permanentnego wzrostu zainteresowania, jakim cieszy się centrum handlowe Kraków.

Jak pozbyć się społecznej fobii?

Strach przed drwiną, zła ocena ze strony innych, trzęsące się dłonie, czy czerwienienie się w sytuacjach społecznych – to jedne z objawów lęku społecznego. Może on mieć różnorodne formy, inną dynamikę i moc, w zależności od cech człowieka. Osoba nieśmiała bywa przeważnie zawstydzona i czujna w kontaktach z innymi, a jej działania cechują się wiecznym lękiem i ucieczką.

Czemu należy sprawdzać opinię o lekarzach

Współcześnie duże ilości trudności ze sprawami osobistymi są w stanie pomóc rozwiązywać najlepsi specjaliści. Każdy czasem przechodzi rozmaite problemy w swoim życiu, z którymi sam nie daje sobie rady. Różnorodne trudności psychologiczne czy intymne związane z pracą, czy życiem uczuciowym. Takie kryzysy nie muszą być jednak od razu przyczyną paniki. Raz są to sprawy mniejsze, raz większe.