Archiwum: PP2.0

Bezpieczne i skuteczne suplementy diety

Walka z niechcianymi kilogramami oraz chęć posiadania wyśnionej figury jest marzeniem sporej liczby osób. Jednak proces odchudzania nie jest taki łatwy, zwłaszcza, jeśli oczekujemy, że waga spadnie bez większego wysiłku. Najważniejszy jest dobór odpowiedniej diety oraz aktywność fizyczna. Spadek wagi trwa przeważnie dość długo, co może nas nakłonić do porzucenia kuracji.

Dbaj o kondycję cały rok

Jeśli dużo ćwiczymy, budujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy bardzo zwracać uwagę na to co i jak jemy. Bardzo ważne jest to, by dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych substancji odżywczych. Bardzo ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z wymienionych składników jest nam niezbędny, więc każda dieta eliminująca lub mocno ograniczająca którykolwiek z nich z założenia nie może być zdrowa.

Forma na wakacje

Mimo że dopiero co przeszły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, trzeba już pochylić się nad plażową prezencją. Do okresu wakacyjnego jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a więc dokładnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic albo siłownię i zmodyfikować nawyki żywnościowe. Kilka tygodni przed urlopami sale fitness są przepełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy próbują odmienić sylwetkę w krótkim czasie.