Archiwum: PP2.0

W jakim celu stosujemy whey protein?

Białko jest jednym z najbardziej istotnych suplementów dla wszystkich sportowców, jednak szczególne znaczenie ma dla osób stosujących długofalowy, głęboki trening wytrzymałościowy. Jest niezbędne przy nabieraniu masy oraz modelowaniu mięśni. Białka gwarantują właściwy bilans azotowy pozwalając na maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.

Jakie korzyści płyną ze stosowania whey protein?

Białko jest jednym z najistotniejszych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednakże szczególne znaczenie ma dla ludzi, którzy stosują przez długi okres czasu, silny trening wytrzymałościowy. Jest niezbędne przy wzmacnianiu masy i formowaniu mięśni. Białka gwarantują prawidłowy bilans azotowy zapewniając optymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.

Bezpieczne i skuteczne suplementy diety

Walka ze zbędnymi kilogramami i chęć posiadania doskonałej sylwetki jest marzeniem wielu osób. Jednak sam proces odchudzania nie jest taki prosty, zwłaszcza, jeżeli liczymy, że waga zmaleje bez większego wysiłku. Najistotniejszy jest dobór skutecznej diety oraz uprawianie ćwiczeń fizycznych. Zmniejszenie wagi trwa przeważnie dłuższy cza, co potrafi nas nakłonić do porzucenia kuracji.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że niedawno minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, warto już pochylić się nad wakacyjną sylwetką. Do lata jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a więc dokładnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic albo siłownię i zmodyfikować nawyki żywnościowe. Parę tygodni przed latem sale fitness są zatłoczone tzw. „sezonowcami”, którzy usiłują odmienić ciało w krótkim czasie.