Archiwum: Rufus

Najlepsza biżuteria na Walentynki

14 luty to doskonała okazja do tego, żeby ubrać dodatki, na które z pewnością nie mielibyśmy odwagi zdecydować się w każdy inny dzień roku. Masowe święto, kojarzone przede wszystkim z czerwonym kolorem i serduszkami sprawia, że można się odważyć na więcej oraz potraktować nasz image z przymrużeniem oka. Z roku na rok, można zaobserwować coraz odważniejszą modę na wymyślne ozdoby i stroje walentynkowe.

Nowa wspaniała kolekcja dodatków od H&M już w sprzedaży na terenie całej Polski.

W dwudziestym pierwszym wieku warto zawsze zapewnić sobie najmodniejszy ubiór, który pozwoli wspaniale się poczuć, jak również zjednać sympatię wielu osób. Zdecydowanie perfekcyjnym przedsięwzięciem może okazać się zakupienie popularnych i docenianych przez większość użytkowników ubrań i dodatków w sprawdzonych sklepach. Niezwykle ważne jest, by takie ubrania były uszyte staranie i odznaczały ogromną wielką dbałością o wszelkie szczegóły.

H&M – ubrania dla wszystkich

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są w sprzedaży już od niemalże 7 dekad. Co prawda w naszym kraju pierwszy butik tego skandynawskiego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dekadę temu, lecz reszta globu zdążyła się już przyzwyczaić do firmy. Pierwszy punkt handlowy H&M powstał zaledwie dwa lata po zakończeniu II WŚ. Na początku firma zwała się Hennes, co w języku jej założyciela, Szweda Perssona, oznaczało „dla niej”. Nazwa podpowiada, że wówczas w punktach sprzedawano tylko produkty kobiet.

Siła ubioru

Zastanawiałaś się kiedyś, jak doniosłą funkcję dla każdego pełnią elementy ubioru? Mawia się, że to nie ciuch zdobi człowieka, ale tak naprawdę nie ma pokrycia w rzeczywistości. Otoczenie definiuje nas – usposobienie, zamożność, pozycję społeczną –poprzez to, co mamy na sobie. Odpowiedni dobór ubrania jest kluczowy, istnieją w zasadzie pewne zasady.

Poszerzona oferta wzorów toreb H&M dostępna już w sklepach.

Sieć sklepów H&M jest w ostatnich latach bardzo popularna. Pojawia się coraz większa ilość punktów tej sieci, a kolekcja poszerza się. Coraz większą grupę produktów stanowi obuwie i dodatki. Wykonane są z rozmaitych tkanin i w rozmaitych rodzajach. Ich dostpność uzależniona jest również od sezonu. Tak jak w przypadku wszystkich innych sklepów, także tutaj inne przedmioty i akcesoria do kupienia będą w sezonie letnim, a inne w zimowym. Muszą one być w dużej mierze dobrane do oferty ubrań w konkretnym momencie. W każdym sezonie zimowym znaczną część butów damskich stanowią kozaki.