Archiwum: rozwód

rozwód

Nie bójmy się uratowania własnego związku!

Chcemy nareszcie dorównać USA – zwłaszcza w poziomie życia, gospodarki, rynku pracy, itp. Jednak jest na pewno coś z czego w żadnym wypadku nie powinniśmy brać przykładu: a konkretniej rozchodzi się o znaczącą liczbę spraw rozwodowych. Można w sumie powiedzieć, że ci Amerykanie zwariowali na tle rozwodów! W końcu nie we wszystkich przypadkach wzięcie rozwodu jest konieczne. OK – na przykład zdrada jest niesamowicie sensownym powodem brania rozwodu, lecz bardzo często przyczyną jest chociażby duża kłótnia, która sprawia, że wcześniej nawet szczęśliwi ludzie decydują się na rozejście się.

Jeżeli właśnie rozstałeś się z partnerem– mógłbyś zaczerpnąć kilku cennych wskazówek na temat odpowiedniego nastawienia i ułożenia swojego życia na nowo.

Na świecie często jest tak, iż pary, rozchodzą się. Zdarzaię tak, iż związek trwa kilka długich lat, a czasem zaledwie kilka miesięcy. Dość powszechne są także rozwody, rozpady małżeństw i rodzin. Rzadziej już spotyka się małżeństwa które trwają parę dziesiątek lat. Modyfikuje się model rodzinny, a współczesny wiek propaguje jednak kilku potencjalnych, życiowych partnerów, niż jeden stały.