Archiwum: skóra

skóra

Jesteś facetem dbającym o siebie? Na Twojej półce nie może zabraknąć kremu męskiego, ałunu , a także kosmetyków marki Truefitt&Hill i Men-u!

Każda dziewczyna chciałaby, by jej mężczyzna gustownie się ubierał oraz był zadbany. Jeszcze do niedawna zdecydowana większość facetów nie zwracała na to najmniejszej uwagi, na szczęście zmieniło się to i idzie w bardzo dobrym kierunku.

Dermatologia laserowa Warszawa raduje się wielkim zainteresowaniem

Od czasu do czasu powinniśmy oddać się przeróżnym operacjom, które mają na celu uratowanie naszego zdrowia, albo nawet i życia. Niestety to może stać się tak, że zostanie nam blizna, która będzie gruba, szeroka oraz niezbyt estetyczna, a to będzie powodowało, że nieprzyjemnie będziemy się czuli we własnym ciele. Przez to też znacznie częściej proponowane okazuje się być usuwanie blizn pooperacyjnych.

Naturalne uzupełnienie diety, dopomagaj swoje ciało

Gdy pragniemy utrzymać dobry stan zdrowia i doskonałe samopoczucie na długie lata, warto zwrócić uwagę na to, czy dostarczamy organizmowi wszelkich niezbędnych substancji. Odpowiednia dieta, bogata w białko, złożone cukry, świeże owoce i warzywa to podstawa. Druga kwestia to ruch. Nikt nie każe nam od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, spacery i wycieczki rowerowe spokojnie wystarczą. Dobrze jest dbać o siebie.