Archiwum: skóry

skóry

Autoklaw kosmetyczny to podstawa

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego jest bardzo ważne
Kiedy pragniemy otworzyć gabinet kosmetyczny, to powinniśmy się zastanowić nad tym, w co powinien okazać się być on wyposażony, tak by jak najlepiej spełniał własną funkcję. Może się okazać, że możliwości będziemy posiadali sporo, a dużo sprzętów, może nam także usprawnić sprawę, dlatego tak istotne okazuje się być to, by uważnie się zastanowić, jakiego wyboru musimy tutaj dokonywać.

Wyglądaj pięknie na wielkie okazje

Są w życiu każdej osoby takie dni, kiedy pragnie prezentować się wręcz zjawiskowo. Mogą to być choćby ważne wydarzenia jak ślub, bardzo ważna pierwsza randka, przyjęcie w pracy, premiera w teatrze. Można tak długo wymieniać. To właśnie na tego rodzaju okazje często mamy w szafie niezwykle eleganckie ubrania czy kosmetyki znanych marek. Czasami są to projekty najsławniejszych jak dior, chanel, Hermes albo Prada, lecz naturalnie nie każdego człowieka stać na rzeczy z takimi metkami.

Skinoren pomoże nam walczyć z trądzikiem

Warto wydawać sobie sprawę z tego, że możemy się męczyć z wieloma problemami skóry, a wtenczas powodzenie w ich wyeliminowaniu będzie zależeć od odpowiedniego dopasowania medykamentów. Przez to właśnie warto się wybrać do eksperta, tak by on mógł określić z czym się zmagamy, a potem musimy pójść do apteki, aby zakupić zapisane przez niego medykamenty.

Jak odnowić skórę

Aż 2/3 Polek chciałoby poprawić swój wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z badań pracowni TNS OBOP. To z myślą o nich powstał unikatowy zabieg szybko regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie 2 metody stosowane dotychczas oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg przygotowany przez lekarzy z Centrum WellDerm. Jego siła tkwi w połączeniu dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zwykle osobno, które niezwykle skutecznie przywracają młodość skórze.