Archiwum: skóry

skóry

Jak odnowić skórę

Aż 2/3 Polek chciałoby poprawić swój wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z badań pracowni TNS OBOP. To z myślą o nich powstał unikatowy zabieg szybko regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie 2 metody stosowane dotychczas oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg przygotowany przez lekarzy z Centrum WellDerm. Jego siła tkwi w połączeniu dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zwykle osobno, które niezwykle skutecznie przywracają młodość skórze.

Korygujące zabiegi dermatologiczne

W naszych czasach mamy mnóstwo rozwiązań, żeby poprawić defekty naszej urody. Medycyna estetyczna postępuje bardzo szybko i proponuje nam wiele wszelkiego typu zabiegów pozwalających poprawić stan skóry, usunąć różnego rodzaju defekty oraz poprawić to i owo. Zabiegi tego typu są dość drogie, ale nie mają zazwyczaj zaporowych cen i można sobie na nie pozwolić.

Niejedna dama śni o pięknych i zdrowych włosach, gdyż włosy są atrybutem seksapilu

Piękne oraz zadbane włosy, to wizytówka niejednej damy. Z tego powodu tak się staramy o nie dbać – myjemy delikatnie, nierzadko nakładamy różnego rodzaju maski oraz umawiamy się do salonu fryzjerskiego na podcinanie rozdwojonych końcówek.
Aby prawidłowo troszczyć się o włosy w obecnych czasach, należy się trochę namęczyć, gdyż naszym lokom nie służy stres, niezdrowe obiady, mała ilość witamin i kiepskie powietrze, które w aglomeracjach jest normą.