Archiwum: SPA

SPA

Zadbaj o siebie w czasie wakacyjnego wyjazdu

Okres letni to dla wielu z nas doskonała pora, by w końcu zatroszczyć się o swoje zdrowie, również psychiczne. Najczęściej, w ciągu całego roku bywamy zaganiani i nie posiadamy najzwyczajniej czasu, by porządnie zająć się sobą. W dodatku, bywamy ciągle nastawieni na niemiłe sytuacje, które negatywnie odbijają się na naszym samopoczuciu. Nasza codzienna dieta pozostawia wiele do życzenia. Dostarczamy naszemu organizmowi zbyt mało ważnych witamin i minerałów, przez co czujemy się przemęczeni. Także dlatego łatwiej zapadamy na rozmaite choroby.

W jaki sposób przyrządzić aromatyczną kąpiel w domu – kilka porad

Kąpiele aromatyczne do niezawodny sposób nie tylko na odprężenie, ale też różne schorzenia. Jeśli posiadasz w łazience wannę, można wykorzystać ją również do celów relaksacyjnych, trzeba jedynie zakupić profesjonalne produkty, a następnie przyszykować kąpiel według opisu na opakowaniu. Kąpiel aromatyczna to niedroga forma aromaterapii, która można na własną rękę przygotować w domu.

Dla wszystkich coś (w)SPAniałego – sposoby na zdrowie a także urodę

Pielęgnowanie urody oraz dbałość o zdrowie, a coraz nagminniej także o świetne samopoczucie klientek oraz klientów, oto zadanie współczesnych ośrodków odnowy biologicznej. Zanim jednakże pochopnie wykupimy drogi pakiet usług lub pobyt w jakimkolwiek ośrodku ze słowem „SPA” w tytule albo przeciwnie – skreślimy podobne oferty w przeświadczeniu, iż to zabawa dla naiwnych oraz bogaczy, przetestujmy, co polskie SPA faktycznie mają do zaoferowania.