Archiwum: styl

styl

W dzisiejszych czasach coraz częściej możemy usłyszeć głosy, zgodnie z którymi ludzie zaczynają odrzucać standardowy kanon piękna i zaczynają preferować nieco większe kształty.

Obecnie mamy do czynienie z dwoma przeciwstawnymi trendami. Co prawda nadal możemy zauważyć tendencję do idealizowania wizerunku gwiazd oraz celebrytów, za pomocą różnych programów graficznych, jednakowoż coraz częściej możemy usłyszeć głosy, w których ludzie odrzucają ten rodzaj piękna i zaczynają preferować trochę większe kształty.

Wygodny styl wojskowy

Na chwilę obecną śmiało można stwierdzić, że panuje moda na styl militarny. Przejawia się to w bardzo różnych aspektach życia. Coraz większe grono ludzi interesuje się aspektami wojskowymi i militarnymi, a zatem dziejami konfliktów zbrojnych i sprzętu wojskowego, jak również tymi sprawami w aspekcie czasów obecnych. Niezwykle lubiane są repliki broni, używane zarówno do odtwórstwa historycznego, jak i do zabawy. Pewnym przejawem tego trendu jest również zamiłowanie do gry w paintball, czyli strzelania ze specjalnych karabinów za pomocą nabojów z farbą.