Archiwum: suplement diety

suplement diety

Na siłownię marsz

Mimo że parę tygodni temu minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, należy już pochylić się nad letnią prezencją. Do okresu wakacyjnego jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem akurat tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i zmienić nawyki żywnościowe. Parę tygodni przed latem siłownie są zatłoczone tzw. „sezonowcami”, którzy próbują zmienić swój wygląd w niewielkim czasie.To stracone nadzieje, gdyż poprawianie sylwetki wymaga dużej liczby dni wytężonej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

Niejedna dama śni o pięknych i zdrowych włosach, gdyż włosy są atrybutem seksapilu

Piękne oraz zadbane włosy, to wizytówka niejednej damy. Z tego powodu tak się staramy o nie dbać – myjemy delikatnie, nierzadko nakładamy różnego rodzaju maski oraz umawiamy się do salonu fryzjerskiego na podcinanie rozdwojonych końcówek.
Aby prawidłowo troszczyć się o włosy w obecnych czasach, należy się trochę namęczyć, gdyż naszym lokom nie służy stres, niezdrowe obiady, mała ilość witamin i kiepskie powietrze, które w aglomeracjach jest normą.

Forma na wakacje

Mimo że dopiero co przeszły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, trzeba już pochylić się nad plażową prezencją. Do okresu wakacyjnego jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a więc dokładnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic albo siłownię i zmodyfikować nawyki żywnościowe. Kilka tygodni przed urlopami sale fitness są przepełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy próbują odmienić sylwetkę w krótkim czasie.