Archiwum: sylwetka

sylwetka

Czy dobrze jest oglądać videa z poradami?

Internet to ogromne źródło wiedzy. Wiele osób nie potrafi już wyobrazić sobie dnia spędzonego bez oglądania portali internetowych, zaglądania do e-maili czy rozmów online z przyjaciółmi. Dostęp do sieci jest współcześnie czymś nieodzownym, czymś, bez czego nie możemy się obyć – nawet w czasie urlopu. Poza czytaniem wiadomości, słuchaniem muzyki i wizytowaniem serwisów społecznościowych, wiele osób ogląda videa poradnikowe, np. filmy o treningach. Czy warto spędzać przy nich czas?

Dobre ćwiczenia na brzuch – bądź piękna, czuj się piękna

Mamy czasy, gdzie troska o perfekcyjną aparycję niejednokrotnie wychodzi poza granice normy. Rozpowszechniany w Internecie wizerunek kobiety o idealnej skórze,z podręcznikowymi proporcjami ciała, pieczołowicie wymodelowaną fryzurą jak i białymi zębami ma coraz mniej wspólnego z naturalnym pięknem każdego człowieka.

Jak wybrać jeansy? Do każdego typu sylwetki można dobrać właściwe spodnie. Istnieją takie możliwości

Powinniśmy przyznać, że kupowanie jeansów to dosyć osobista czynność, to moment, gdy należy skonfrontować się ze swoją sylwetką. Jak mowa o spodniach jeansowych nie chodzi jedynie o sylwetkę, ale przede wszystkim o proporcje naszego ciała, jakie są faktycznie bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta sytuacja powoduje, że ponad trzydzieści procent kobiet nie potrafi określić kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście powoduje, iż w swojej szafie mają kolekcję jeansów, która zamiast uwydatniać zalety ich figury, czyni zupełnie na odwrót. Pora to zmienić!