Archiwum: sylwetka

sylwetka

Czas urlopów i letniego wypoczynku zbliża się szybkimi krokami. Cieszy wszystkich, mężczyzn, kobiety i dzieci. Jednak nikt bardziej niżkobieca część nie przygotowuje się na pierwsze wyjścia na plażę. I czuje niepokój

Kobiety już pod koniec zimy rozpoczynają o tym myśleć i podejmować początkowe kroki, by potem móc z dumą i bez skrępowania wyjść na plaże. Taka jest kobieca natura i nie ma motywów do tego, aby z nią bić się. Od zawsze przecież niesłychanie zwracają uwagę na niedoskonałości swojej sylwetki, ale w dążeniu do perfekcjonizmu mają swoich sojuszników.

Jak wybrać jeansy? Do każdego typu sylwetki można dobrać właściwe spodnie. Istnieją takie możliwości

Należy przyznać, że kupowanie jeansów to dość osobista czynność, to moment, gdy należy skonfrontować się ze swoją sylwetką. Kiedy mowa o spodniach jeansowych nie chodzi tylko o sylwetkę, ale przede wszystkim o wymiary naszego ciała, które są na pewno bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta sytuacja sprawia, że ponad trzydzieści procent kobiet nie jest w stanie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście sprawia, iż w swojej szafie posiadają kolekcję jeansów, jaka zamiast uwydatniać zalety ich figury, robi zupełnie na odwrót. Czas to odmienić!