Archiwum: sylwetki

sylwetki

W jaki sposób dopasować strój kąpielowy do figury

Panie nie często wybierają się na plażę, gdyż boją się ukazywać swe ciało. Sądzą, że tam będą dostrzegalne wszelkie ich krągłości oraz słabostki, przez co będą czuć się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane nadzwyczajne stroje kąpielowe przeznaczone do rozlicznych rodzajów sylwetek, wystarczy tylko poprzeglądać i wybrać najlepszy dla siebie. Oto parę podstawowych reguł, którymi powinnyśmy się kierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

Forma na wakacje

Mimo że dopiero co przeszły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, trzeba już pochylić się nad plażową prezencją. Do okresu wakacyjnego jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a więc dokładnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic albo siłownię i zmodyfikować nawyki żywnościowe. Kilka tygodni przed urlopami sale fitness są przepełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy próbują odmienić sylwetkę w krótkim czasie.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że niedawno minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, warto już pochylić się nad wakacyjną sylwetką. Do lata jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a więc dokładnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic albo siłownię i zmodyfikować nawyki żywnościowe. Parę tygodni przed latem sale fitness są zatłoczone tzw. „sezonowcami”, którzy usiłują odmienić ciało w krótkim czasie.