Archiwum: trendy

trendy

Co nosi modny mężczyzna?

Przez wiele lat w społeczeństwie panowało dziwne przeświadczenie, że sposobami ubierania się powinny zajmować się tylko i wyłącznie przedstawicielki płci pięknej. Bylejakiego mężczyznę, który interesował się tym niezwykle interesującym tematem, od razu zasypywano wieloma obraźliwymi wyzwiskami. Było powszechnie przyjęte, że facet z krwi i kości nie powinien zwracać dużej wagi do własnego ubioru, a jeżeli to robi, jest zwyczajnie zniewieściały, a nie tak dawno temu była to bardzo rażąca obelga.

Nowości w świecie męskiej mody są dla niektórych mężczyzn zagadnieniem tabu, co nie zmienia faktu, że nastoletni dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze się ubrać

Tworząc tekst o modzie męskiej już na wstępie trzeba byłoby stwierdzić, że z definicji panowie nie lubią poruszać zagadnień dotyczących trendów obowiązujących w dzisiejszych czasach. To, co pozostawało modne kiedyś, jest zakładane przez niektórych, szczególnie tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie zawsze bywa to kwestia przyzwyczajenia – czasami garnitury uszyte przez nieżyjącego już krawca leżą jak ulał i naprawdę szkoda wyrzucać tych kilkuletnich ubrań.

Moda na sezon letni 2013

Kiedy zima jeszcze straszy nas śniegiem, to trzeba pamiętać, że wielkimi krokami zbliża się czai się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o uzupełnieniu rzeczy. Zbliżający się czas to idealny pretekst, aby odkryć trendy lato 2013, a co za tym idzie udać się na poszukiwania. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo bogato. Różnorodność jest tak ogromna, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie dominowało na wybiegach?