Archiwum: trening

trening

Wszystko dla kondycji – piłkarzyki, nordic walking, atlasy, rolki itp.

Od dawna wiadomo, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla zdrowia. Jeśli każdego dnia spędzamy po kilka godzin w pozie siedzącej zaleca się, aby parę minut poświęcić na niewielkie ćwiczenia. Brak aktywności fizycznej nie wpływa dobrze na nasze zdrowie, warto więc zastanowić się nad formą uprawianego sportu.

Jak skutecznie pracować nad swoją osobowością? Parę ciekawostek związanych z tym tematem

Współcześnie bardzo chętnie uczestniczymy w różnorodnych szkoleniach, zdobywamy nowe umiejętności, uczmy się kolejnych języków, trenujemy nasze ciało itd. Ale czy staramy się podjąć próby rozwinięcia naszej osobowości? Czy zabiegamy, by poznać siebie, urozmaicić swoje wnętrze? Właściwie opracowany coaching, jakiego zadaniem będzie odnalezienie samego siebie, trenowanie swojej psychiki czy siły charakteru, ma na celu w głównym stopniu zmianę jakości całego życia, co powinno dosyć skutecznie wpływać na sferę zawodową oraz prywatną.

Metoda na ładną sylwetkę

Cieplejszy sezon zbliża się ogromnymi krokami. Po wymagających również dla największych twardzieli opadach śniegu, jakie zaowocowały najróżniejszymi niewygodami, zaspami, chorobami, usterkami w autach i permanentnym rozleniwieniem, degrengoladą i stagnacją, nadchodzi odwilż, ocieplenie, generalna zmiana status quo.

Dobry logopeda a problem jąkania

W znacznej mierze to właśnie od rodziców zależy, czy dziecko będzie miało problemy z jąkaniem w następnych latach. Różnego rodzaju, proponowane przez bardzo doświadczonych logopedów ćwiczenia na jąkanie pozwolą w niedługim czasie wyszukać rozwiązanie trudnej tak dla dziecka, jak i dla rodzica sytuacji. Sprawdzone metody walki z niewłaściwą artykulacją poszczególnych głosek u dzieci są najczęściej stosowane, dodatkowo z sukcesem. Kłopot jąkania u dzieci zauważony wcześnie umożliwia całkowite pozbycie się tej nieprzyjemnej przypadłości.